Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.09.2020 |
Název | DO501 |
Rozhodčí | Zajíčková Adéla |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Pivnice Chabařovická, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Apltauer Patrik [CZE053773] | |
Kopec Vladimír [CZE041947] | |
Kubín Jan [CZE051162] | |
Kubina Lukáš [CZE060220] | |
Kubinová Nina [CZE058667] | |
Messnerová Marta [CZE057440] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Rozporka Jiří [CZE034452] | |
Rudolf Stanislav [CZE060262] | |
Rudolf Zdeněk [CZE060261] | |
Srba Michal [CZE001256] | |
Šedivák Pavel [CZE003140] | |
Šťastný Petr [CZE043145] | |
Zajíček Pavel [CZE063830] | |
Zajíčková Adéla [CZE057778] |
- Apltauer Patrik0
Apltauer Patrik 1 Srba Michal 0
Apltauer Patrik 1 Rudolf Zdeněk 0
Apltauer Patrik 1 Pelich Jiří 0 Šedivák Pavel 0 Rudolf Zdeněk 1
Zajíček Pavel 0 Apltauer Patrik 1 Šedivák Pavel 1 Rudolf Stanislav 0
Messnerová Marta 0 Zajíček Pavel 1 Kopec Vladimír 0 Apltauer Patrik 1 Šedivák Pavel 1 Šťastný Petr 0 Rudolf Stanislav 1 Kubina Lukáš 0
Volný_los 0 Messnerová Marta 1 Kopec Vladimír 1 Rozporka Jiří 0 Kubinová Nina 0 Šedivák Pavel 1 Zajíčková Adéla 0 Rudolf Stanislav 1
Srba Michal 1 Volný_los 0 Messnerová Marta 0 Kubina Lukáš 1 Šťastný Petr 1 Kopec Vladimír 0 Rozporka Jiří 0 Pelich Jiří 1 Kubinová Nina 0 Apltauer Patrik 1 Šedivák Pavel 0 Rudolf Zdeněk 1 Zajíčková Adéla 0 Kubín Jan 1 Zajíček Pavel 1 Rudolf Stanislav 0
Srba Michal 1 Kubina Lukáš 0 Šťastný Petr 0 Pelich Jiří 1 Apltauer Patrik 0 Rudolf Zdeněk 1 Kubín Jan 1 Zajíček Pavel 0
Srba Michal 1 Pelich Jiří 0 Rudolf Zdeněk 0 Kubín Jan 1
Srba Michal 0 Kubín Jan 1
Kubín Jan 1 Apltauer Patrik 0
- Kubín Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubín Jan [CZE051162] |
2. | Apltauer Patrik [CZE053773] |
3. | Srba Michal [CZE001256] |
4. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
7. | Zajíček Pavel [CZE063830] |
7. | Rudolf Stanislav [CZE060262] |
9. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
9. | Šťastný Petr [CZE043145] |
9. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
9. | Messnerová Marta [CZE057440] |
13. | Rozporka Jiří [CZE034452] |
13. | Kubinová Nina [CZE058667] |
13. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kubín Jan [CZE051162] |
2. | Apltauer Patrik [CZE053773] |
3. | Srba Michal [CZE001256] |
4. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
5. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
7. | Zajíček Pavel [CZE063830] |
7. | Rudolf Stanislav [CZE060262] |
9. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
9. | Šťastný Petr [CZE043145] |
9. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
9. | Messnerová Marta [CZE057440] |
13. | Rozporka Jiří [CZE034452] |
13. | Kubinová Nina [CZE058667] |
13. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
Tento turnaj nemá přihlášky online