Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.09.2020 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Brus Tomáš |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | MJČ CRICKET Velká Maxima ČK |
Místo | Nechyba , Nová Včelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Brus Tomáš [CZE058795] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Heger David [CZE064966] | |
Hes Pavel [CZE010656] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Németh Josef [CZE064267] | |
Pitra Vlastislav [CZE049413] | |
Pitrová Ivana [CZE049414] | |
Staněk Štěpán [CZE058796] | |
Tvorík Luboš [CZE053221] | |
Vanišová Alena [CZE057583] | |
Vojta Adam [CZE048857] |
- Anděra Lukáš0
Brus Tomáš 0 Anděra Lukáš 1
Hes Pavel 0 Brus Tomáš 1
Staněk Štěpán 0 Hes Pavel 1 Vanišová Alena 0 Brus Tomáš 1
Pitra Vlastislav 0 Staněk Štěpán 1 Heger David 0 Vanišová Alena 1
Pitra Vlastislav 1 Tvorík Luboš 0 Staněk Štěpán 1 Németh Josef 0 Heger David 1 Vojta Adam 0 Vanišová Alena 1 Čábelka Jan 0
Volný_los 0 Pitra Vlastislav 1 Staněk Štěpán 1 Pitrová Ivana 0 Volný_los 0 Heger David 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0
Houdek Pavel 1 Volný_los 0 Pitra Vlastislav 0 Čábelka Jan 1 Hes Pavel 1 Staněk Štěpán 0 Pitrová Ivana 0 Vojta Adam 1 Németh Josef 1 Volný_los 0 Heger David 0 Brus Tomáš 1 Vanišová Alena 0 Tvorík Luboš 1 Anděra Lukáš 1 Volný_los 0
Houdek Pavel 1 Čábelka Jan 0 Hes Pavel 1 Vojta Adam 0 Németh Josef 0 Brus Tomáš 1 Tvorík Luboš 0 Anděra Lukáš 1
Houdek Pavel 1 Hes Pavel 0 Brus Tomáš 0 Anděra Lukáš 1
Houdek Pavel 1 Anděra Lukáš 0
Houdek Pavel 1 Anděra Lukáš 0
- Houdek Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Houdek Pavel [CZE057581] |
2. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
3. | Brus Tomáš [CZE058795] |
4. | Hes Pavel [CZE010656] |
5. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
5. | Vanišová Alena [CZE057583] |
7. | Pitra Vlastislav [CZE049413] |
7. | Heger David [CZE064966] |
9. | Čábelka Jan [CZE005285] |
9. | Vojta Adam [CZE048857] |
9. | Németh Josef [CZE064267] |
9. | Tvorík Luboš [CZE053221] |
13. | Pitrová Ivana [CZE049414] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Houdek Pavel [CZE057581] |
2. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
3. | Brus Tomáš [CZE058795] |
4. | Hes Pavel [CZE010656] |
5. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
5. | Vanišová Alena [CZE057583] |
7. | Pitra Vlastislav [CZE049413] |
7. | Heger David [CZE064966] |
9. | Čábelka Jan [CZE005285] |
9. | Vojta Adam [CZE048857] |
9. | Németh Josef [CZE064267] |
9. | Tvorík Luboš [CZE053221] |
13. | Pitrová Ivana [CZE049414] |
Tento turnaj nemá přihlášky online