Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.05.2019
Názevdamska jizda vloženy
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů13
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Goldmannová Anna [CZE039588]
Horká Alena [CZE053232]
Horká Iva [CZE042800]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE038396]
Matýsková Dagmar [CZE063492]
Procházka František [CZE000392]
Schmidtová Kateřina [CZE049881]
Šlechtová Monika [CZE039600]
Velcová Martina [CZE061376]
Železová Jaroslava [CZE053287]
1damska jizda vloženy
Žádné utkání
2damska jizda vloženy
Žádné utkání
  •  Kordová Romana0
  • Korda Milan0
    Kordová Romana1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Korda Milan1
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Korda Milan1
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Horká Iva0
  •  
  • Železová Jaroslava0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Illner Antonín0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Horká Iva1
    Horká Alena0
  •  
  • Železová Jaroslava1
    Schmidtová Kateřina0
  •  
  • Velcová Martina0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Volný_los0
    Illner Antonín1
  •  
  • Horká Iva1
    Matýsková Dagmar0
  •  
  • Volný_los0
    Železová Jaroslava1
  •  
  • Velcová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Kordová Romana1
    Illner Antonín0
  •  
  • Horká Iva0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Matýsková Dagmar0
    Schmidtová Kateřina1
  •  
  • Korda Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Alena1
    Železová Jaroslava0
  •  
  • Velcová Martina0
    Procházka František1
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Kordová Romana1
  •  
  • Šlechtová Monika1
    Schmidtová Kateřina0
  •  
  • Korda Milan1
    Horká Alena0
  •  
  • Procházka František1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Kordová Romana1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Korda Milan0
    Procházka František1
  •  
  • Kordová Romana0
    Procházka František1
  •  
  • Kordová Romana0
    Procházka František1
  •  
  •  Procházka František0
#Hráč nebo pár
1.Procházka František [CZE000392]
2.Kordová Romana [CZE038396]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Kejzlar Pavel [CZE045021]
5.Šlechtová Monika [CZE039600]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Horká Iva [CZE042800]
7.Železová Jaroslava [CZE053287]
9.Velcová Martina [CZE061376]
9.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
9.Horká Alena [CZE053232]
9.Illner Antonín [CZE061377]
13.Matýsková Dagmar [CZE063492]
#Hráč nebo pár
1.Procházka František [CZE000392]
2.Kordová Romana [CZE038396]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Kejzlar Pavel [CZE045021]
5.Šlechtová Monika [CZE039600]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Horká Iva [CZE042800]
7.Železová Jaroslava [CZE053287]
9.Velcová Martina [CZE061376]
9.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
9.Horká Alena [CZE053232]
9.Illner Antonín [CZE061377]
13.Matýsková Dagmar [CZE063492]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz