Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.09.2020 |
Název | Klubový open MSK - Řízkárna u Orla |
Rozhodčí | Plevová Jana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Řízkárna u Orla, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Igor [CZE058435] | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Čanecká Lenka [CZE065501] | |
Dedek Dušan [CZE000112] | |
Fiala Bedřich [CZE061216] | |
Kuboš Petr [CZE060733] | |
Plevová Jana [CZE050557] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Smidžár Martin [CZE058440] | |
Sobotka Marek [CZE035692] | |
Šatanová Jarmila [CZE066500] |
- Bocko Petr0
Puman Pavel 0 Bocko Petr 1
Dedek Dušan 0 Puman Pavel 1
Dedek Dušan 1 Plevová Jana 0 Balog Igor 0 Puman Pavel 1
Čanecká Lenka 0 Dedek Dušan 1 Kuboš Petr 0 Balog Igor 1
Čanecká Lenka 1 Smidžár Martin 0 Volný_los 0 Dedek Dušan 1 Kuboš Petr 1 Šatanová Jarmila 0 Balog Igor 1 Sobotka Marek 0
Volný_los 0 Čanecká Lenka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kuboš Petr 1 Balog Igor 1 Volný_los 0
Fiala Bedřich 1 Volný_los 0 Sobotka Marek 1 Čanecká Lenka 0 Plevová Jana 1 Volný_los 0 Šatanová Jarmila 1 Volný_los 0 Dedek Dušan 1 Volný_los 0 Kuboš Petr 0 Bocko Petr 1 Balog Igor 0 Puman Pavel 1 Smidžár Martin 1 Volný_los 0
Fiala Bedřich 1 Sobotka Marek 0 Plevová Jana 1 Šatanová Jarmila 0 Dedek Dušan 0 Bocko Petr 1 Puman Pavel 1 Smidžár Martin 0
Fiala Bedřich 1 Plevová Jana 0 Bocko Petr 1 Puman Pavel 0
Fiala Bedřich 1 Bocko Petr 0
Fiala Bedřich 0 Bocko Petr 1
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Dedek Dušan [CZE000112] |
5. | Plevová Jana [CZE050557] |
5. | Balog Igor [CZE058435] |
7. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
7. | Kuboš Petr [CZE060733] |
9. | Sobotka Marek [CZE035692] |
9. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
9. | Smidžár Martin [CZE058440] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Fiala Bedřich [CZE061216] |
3. | Puman Pavel [CZE062152] |
4. | Dedek Dušan [CZE000112] |
5. | Plevová Jana [CZE050557] |
5. | Balog Igor [CZE058435] |
7. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
7. | Kuboš Petr [CZE060733] |
9. | Sobotka Marek [CZE035692] |
9. | Šatanová Jarmila [CZE066500] |
9. | Smidžár Martin [CZE058440] |
Tento turnaj nemá přihlášky online