Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum15.09.2020
NázevJC Sportbar Kolečko
RozhodčíIndra Petr
Počet hráčů17
Typ turnajeJC Liberec Sportbar Kolečko
MístoSportbar Kolečko, Liberec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baroň Roman [CZE056589]
Beránek Karel [CZE064176]
Berky Lukáš [CZE061909]
Bičiště Miroslav [CZE010447]
Bičišťová Marcela [CZE024748]
Indra Petr [CZE058702]
Kellner Robert [CZE064181]
Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
Kočí Radek [CZE014645]
Koch Tomáš [CZE061675]
Kozák Lubor ml. [CZE026077]
Kubánek Jaroslav [CZE062395]
Petrová Klára [CZE067441]
Rebroš Patrik [CZE058129]
Šikolová Šárka [CZE055144]
Třešňáková Radka [CZE067751]
Vacka Rudolf [CZE067868]
1JC Sportbar Kolečko
Žádné utkání
2JC Sportbar Kolečko
Žádné utkání
3JC Sportbar Kolečko
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Koch Tomáš0
  • Koch Tomáš1
    Kubánek Jaroslav0
  •  
  • Kozák Lubor ml.0
    Koch Tomáš1
  •  
  • Berky Lukáš0
    Kozák Lubor ml.1
  •  
  • Koch Tomáš1
    Vacka Rudolf0
  •  
  • Berky Lukáš1
    Indra Petr0
  •  
  • Koch Tomáš1
    Kobrová Vrbová Karolína0
  •  
  • Berky Lukáš1
    Bičiště Miroslav0
  •  
  • Indra Petr1
    Kellner Robert0
  •  
  • Kočí Radek0
    Koch Tomáš1
  •  
  • Petrová Klára0
    Kobrová Vrbová Karolína1
  •  
  • Beránek Karel0
    Berky Lukáš1
  •  
  • Indra Petr1
    Bičišťová Marcela0
  •  
  • Kočí Radek1
    Třešňáková Radka0
  •  
  • Šikolová Šárka0
    Petrová Klára1
  •  
  • Rebroš Patrik0
    Beránek Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Berky Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Indra Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Bičišťová Marcela1
  •  
  • Volný_los0
    Kočí Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Třešňáková Radka1
  •  
  • Volný_los0
    Šikolová Šárka1
  •  
  • Volný_los0
    Petrová Klára1
  •  
  • Volný_los0
    Rebroš Patrik1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kellner Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Petrová Klára1
    Rebroš Patrik0
  •  
  • Vacka Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Šikolová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Třešňáková Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Kubánek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kočí Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Bičiště Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Bičišťová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Baroň Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Kobrová Vrbová Karolína1
    Volný_los0
  •  
  • Indra Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Berky Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kozák Lubor ml.1
    Volný_los0
  •  
  • Beránek Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Koch Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kellner Robert1
    Petrová Klára0
  •  
  • Vacka Rudolf1
    Šikolová Šárka0
  •  
  • Třešňáková Radka0
    Kubánek Jaroslav1
  •  
  • Kočí Radek0
    Bičiště Miroslav1
  •  
  • Bičišťová Marcela0
    Baroň Roman1
  •  
  • Kobrová Vrbová Karolína1
    Indra Petr0
  •  
  • Berky Lukáš0
    Kozák Lubor ml.1
  •  
  • Beránek Karel0
    Koch Tomáš1
  •  
  • Kellner Robert0
    Vacka Rudolf1
  •  
  • Kubánek Jaroslav1
    Bičiště Miroslav0
  •  
  • Baroň Roman1
    Kobrová Vrbová Karolína0
  •  
  • Kozák Lubor ml.1
    Koch Tomáš0
  •  
  • Vacka Rudolf0
    Kubánek Jaroslav1
  •  
  • Baroň Roman1
    Kozák Lubor ml.0
  •  
  • Kubánek Jaroslav0
    Baroň Roman1
  •  
  • Baroň Roman1
    Koch Tomáš0
  •  
  •  Baroň Roman0
#Hráč nebo pár
1.Baroň Roman [CZE056589]
2.Koch Tomáš [CZE061675]
3.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
4.Kozák Lubor ml. [CZE026077]
5.Berky Lukáš [CZE061909]
5.Vacka Rudolf [CZE067868]
7.Indra Petr [CZE058702]
7.Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
9.Petrová Klára [CZE067441]
9.Kočí Radek [CZE014645]
9.Kellner Robert [CZE064181]
9.Bičiště Miroslav [CZE010447]
13.Šikolová Šárka [CZE055144]
13.Třešňáková Radka [CZE067751]
13.Bičišťová Marcela [CZE024748]
13.Beránek Karel [CZE064176]
17.Rebroš Patrik [CZE058129]
#Hráč nebo pár
1.Baroň Roman [CZE056589]
2.Koch Tomáš [CZE061675]
3.Kubánek Jaroslav [CZE062395]
4.Kozák Lubor ml. [CZE026077]
5.Berky Lukáš [CZE061909]
5.Vacka Rudolf [CZE067868]
7.Indra Petr [CZE058702]
7.Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]
9.Petrová Klára [CZE067441]
9.Kočí Radek [CZE014645]
9.Kellner Robert [CZE064181]
9.Bičiště Miroslav [CZE010447]
13.Šikolová Šárka [CZE055144]
13.Třešňáková Radka [CZE067751]
13.Bičišťová Marcela [CZE024748]
13.Beránek Karel [CZE064176]
17.Rebroš Patrik [CZE058129]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz