Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.09.2020 |
Název | stredocech07 |
Rozhodčí | Rajmon Patrik |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Tetínska hospoda, Tetín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cvoreň Petr [CZE064458] | |
Kafka Miroslav [CZE040243] | |
Karnet David [CZE049254] | |
Laurek Petr [CZE027216] | |
Moravec Martin [CZE064460] | |
Pánek Pavel [CZE060285] | |
Procházka Jan [CZE064461] | |
Rajmon Patrik [CZE051010] | |
Svoboda Luboš [CZE060790] | |
Šamko Štefan [CZE052488] | |
Štětka Ondřej [CZE063617] | |
Veverka Martin [CZE051013] |
- Štětka Ondřej0
Štětka Ondřej 1 Karnet David 0
Šamko Štefan 0 Štětka Ondřej 1
Moravec Martin 0 Šamko Štefan 1 Štětka Ondřej 1 Veverka Martin 0
Pánek Pavel 0 Moravec Martin 1 Rajmon Patrik 0 Štětka Ondřej 1
Svoboda Luboš 0 Pánek Pavel 1 Moravec Martin 1 Procházka Jan 0 Laurek Petr 0 Rajmon Patrik 1 Cvoreň Petr 0 Štětka Ondřej 1
Volný_los 0 Svoboda Luboš 1 Moravec Martin 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Laurek Petr 1 Cvoreň Petr 1 Volný_los 0
Kafka Miroslav 1 Volný_los 0 Svoboda Luboš 0 Štětka Ondřej 1 Šamko Štefan 1 Moravec Martin 0 Rajmon Patrik 1 Volný_los 0 Procházka Jan 1 Volný_los 0 Laurek Petr 0 Karnet David 1 Pánek Pavel 1 Cvoreň Petr 0 Veverka Martin 1 Volný_los 0
Kafka Miroslav 1 Štětka Ondřej 0 Šamko Štefan 1 Rajmon Patrik 0 Procházka Jan 0 Karnet David 1 Pánek Pavel 0 Veverka Martin 1
Kafka Miroslav 1 Šamko Štefan 0 Karnet David 1 Veverka Martin 0
Kafka Miroslav 1 Karnet David 0
Kafka Miroslav 1 Štětka Ondřej 0
- Kafka Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kafka Miroslav [CZE040243] |
2. | Štětka Ondřej [CZE063617] |
3. | Karnet David [CZE049254] |
4. | Šamko Štefan [CZE052488] |
5. | Moravec Martin [CZE064460] |
5. | Veverka Martin [CZE051013] |
7. | Pánek Pavel [CZE060285] |
7. | Rajmon Patrik [CZE051010] |
9. | Cvoreň Petr [CZE064458] |
9. | Laurek Petr [CZE027216] |
9. | Procházka Jan [CZE064461] |
9. | Svoboda Luboš [CZE060790] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kafka Miroslav [CZE040243] |
2. | Štětka Ondřej [CZE063617] |
3. | Karnet David [CZE049254] |
4. | Šamko Štefan [CZE052488] |
5. | Moravec Martin [CZE064460] |
5. | Veverka Martin [CZE051013] |
7. | Pánek Pavel [CZE060285] |
7. | Rajmon Patrik [CZE051010] |
9. | Cvoreň Petr [CZE064458] |
9. | Laurek Petr [CZE027216] |
9. | Procházka Jan [CZE064461] |
9. | Svoboda Luboš [CZE060790] |
Tento turnaj nemá přihlášky online