Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.09.2020 |
Název | JC Loutkarna |
Rozhodčí | Loos Petr ml. |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Litvínov Loutkárna |
Místo | Loutkárna, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Čapík Jan [CZE009757] | |
Dočekal David [CZE064812] | |
Dostál Václav [CZE063665] | |
Francírková Alena [CZE062078] | |
Krsek Daniel [CZE064839] | |
Loos Petr ml. [CZE053576] | |
Loos Petr st. [CZE052549] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Svoboda Radek [CZE060556] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
Vymetal Radek [CZE064804] |
- Čapík Jan0
Čapík Jan 2 Loos Petr ml. 1
Čapík Jan 2 Loos Petr st. 1
Minařík Jiří 0 Čapík Jan 2 Vymetal Radek 0 Loos Petr st. 2
Minařík Jiří 2 Svoboda Radek 0 Vymetal Radek 2 Krsek Daniel 1
Dočekal David 1 Minařík Jiří 2 Svoboda Radek 2 Francírková Alena 1 Šůla Miloslav 0 Vymetal Radek 2 Dostál Václav 1 Krsek Daniel 2
Volný_los 0 Dočekal David 1 Svoboda Radek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šůla Miloslav 1 Dostál Václav 1 Volný_los 0
Krsek Daniel 1 Volný_los 0 Cibulka Ondřej 2 Dočekal David 1 Vymetal Radek 2 Svoboda Radek 0 Čapík Jan 1 Volný_los 0 Francírková Alena 1 Volný_los 0 Šůla Miloslav 0 Loos Petr ml. 2 Dostál Václav 0 Loos Petr st. 2 Minařík Jiří 1 Volný_los 0
Krsek Daniel 0 Cibulka Ondřej 2 Vymetal Radek 0 Čapík Jan 2 Francírková Alena 0 Loos Petr ml. 2 Loos Petr st. 2 Minařík Jiří 0
Cibulka Ondřej 2 Čapík Jan 0 Loos Petr ml. 2 Loos Petr st. 1
Cibulka Ondřej 2 Loos Petr ml. 1
Cibulka Ondřej 2 Čapík Jan 1
- Cibulka Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Čapík Jan [CZE009757] |
3. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
4. | Loos Petr st. [CZE052549] |
5. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Vymetal Radek [CZE064804] |
7. | Svoboda Radek [CZE060556] |
7. | Krsek Daniel [CZE064839] |
9. | Dočekal David [CZE064812] |
9. | Francírková Alena [CZE062078] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | Dostál Václav [CZE063665] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Čapík Jan [CZE009757] |
3. | Loos Petr ml. [CZE053576] |
4. | Loos Petr st. [CZE052549] |
5. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Vymetal Radek [CZE064804] |
7. | Svoboda Radek [CZE060556] |
7. | Krsek Daniel [CZE064839] |
9. | Dočekal David [CZE064812] |
9. | Francírková Alena [CZE062078] |
9. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
9. | Dostál Václav [CZE063665] |
Tento turnaj nemá přihlášky online