Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkách , Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bleha Jan [CZE023472] | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Egert Michal [CZE055836] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Matěk Jan [CZE055561] | |
Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Popďakunik Lukáš [CZE018951] | |
Rutar Pavel [CZE000832] | |
Svěchota Richard [CZE051160] |
- Popďakunik Lukáš0
Popďakunik Lukáš 1 Rutar Pavel 0
Popďakunik Lukáš 1 Egert Michal 0
Bleha Jan 0 Popďakunik Lukáš 1 Onduš Vladimír 0 Egert Michal 1
Bleha Jan 1 Labantová Radka 0 Onduš Vladimír 1 Pelich Jiří 0
Bleha Jan 1 Svěchota Richard 0 Brouková Eva 0 Labantová Radka 1 Onduš Vladimír 1 Labant Milan 0 Brouk Petr 0 Pelich Jiří 1
Volný_los 0 Bleha Jan 1 Brouková Eva 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Onduš Vladimír 1 Brouk Petr 1 Volný_los 0
Pelich Jiří 1 Volný_los 0 Popďakunik Lukáš 1 Bleha Jan 0 Matěk Jan 1 Brouková Eva 0 Labant Milan 1 Volný_los 0 Labantová Radka 1 Volný_los 0 Onduš Vladimír 0 Egert Michal 1 Brouk Petr 0 Svěchota Richard 1 Rutar Pavel 1 Volný_los 0
Pelich Jiří 0 Popďakunik Lukáš 1 Matěk Jan 1 Labant Milan 0 Labantová Radka 0 Egert Michal 1 Svěchota Richard 0 Rutar Pavel 1
Popďakunik Lukáš 0 Matěk Jan 1 Egert Michal 0 Rutar Pavel 1
Matěk Jan 1 Rutar Pavel 0
Matěk Jan 0 Popďakunik Lukáš 1
- Popďakunik Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Lukáš [CZE018951] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Rutar Pavel [CZE000832] |
4. | Egert Michal [CZE055836] |
5. | Bleha Jan [CZE023472] |
5. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
7. | Labantová Radka [CZE040489] |
7. | Pelich Jiří [CZE049793] |
9. | Brouk Petr [CZE034490] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Svěchota Richard [CZE051160] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Lukáš [CZE018951] |
2. | Matěk Jan [CZE055561] |
3. | Rutar Pavel [CZE000832] |
4. | Egert Michal [CZE055836] |
5. | Bleha Jan [CZE023472] |
5. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
7. | Labantová Radka [CZE040489] |
7. | Pelich Jiří [CZE049793] |
9. | Brouk Petr [CZE034490] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Svěchota Richard [CZE051160] |
Tento turnaj nemá přihlášky online