Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.09.2020 |
Název | KZ Jundrov Turnaj |
Rozhodčí | Hladík Jiří |
Počet hráčů | 48 |
Typ turnaje | Místní Open 501 DO |
Místo | Hospůdka na hřišti, Brno |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andoniadis Lukáš [CZE025487] | |
Balej Josef [CZE038406] | |
Bašný David [CZE016236] | |
Cuřínová Kristýna [CZE060291] | |
Černošek Zbyněk [CZE038771] | |
Čuhajová Šárka [CZE066592] | |
Dočekal Jaromír [CZE001401] | |
Dočekalová Martina [CZE000034] | |
Gargulák Jiří [CZE041702] | |
Gottwald Václav [CZE006194] | |
Gottwaldová Jana [CZE029031] | |
Hladík Jiří [CZE050991] | |
Holeček Jiří [CZE048515] | |
Holík Martin [CZE008919] | |
Humlíček Marek [CZE003444] | |
Chladil Vlastislav [CZE000074] | |
Chudá Martina [CZE000056] | |
Jochová Ingrid [CZE049516] | |
Klement Roman [CZE001899] | |
Kobzák Pavel [CZE008610] | |
Kocman Libor [CZE051192] | |
Kostelka Martin [CZE019339] | |
Kozlová Kateřina [CZE033162] | |
Kříž Libor [CZE060990] | |
Kříž Martin [CZE063308] | |
Kučera David [CZE024488] | |
Kučerová Alena [CZE046997] | |
Kudr Michal [CZE017944] | |
Kunst Ladislav [CZE038391] | |
Kvarda Josef [CZE064034] | |
Lavriv Lesia [CZE032968] | |
Maděránek Radek [CZE018056] | |
Makowski Zdeněk [CZE045370] | |
Nimmrichter Jan [CZE005000] | |
Novotný Martin [CZE024004] | |
Papoušek Petr [CZE024837] | |
Pelíšková Tereza [CZE051191] | |
Pokorný Filip [CZE000116] | |
Pokorný Michal [CZE000501] | |
Richter Pavel [CZE048987] | |
Staněk Otakar [CZE019057] | |
Šeregely Roman [CZE001239] | |
Villa Sanchez [CZE038390] | |
Vlach Patrik [CZE058101] | |
Závodník Jindřich [CZE000053] | |
Zelina Martin [CZE000159] | |
Zřídkaveselý Radek [CZE051965] | |
Ženatová Hana [CZE006264] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Závodník Jindřich [CZE000053] |
2. | Chladil Vlastislav [CZE000074] |
3. | Bašný David [CZE016236] |
4. | Villa Sanchez [CZE038390] |
5. | Chudá Martina [CZE000056] |
6. | Nimmrichter Jan [CZE005000] |
7. | Maděránek Radek [CZE018056] |
8. | Kostelka Martin [CZE019339] |
9. | Pelíšková Tereza [CZE051191] |
10. | Staněk Otakar [CZE019057] |
11. | Kocman Libor [CZE051192] |
12. | Kvarda Josef [CZE064034] |
13. | Vlach Patrik [CZE058101] |
14. | Pokorný Filip [CZE000116] |
15. | Humlíček Marek [CZE003444] |
16. | Kobzák Pavel [CZE008610] |
17. | Dočekalová Martina [CZE000034] |
18. | Kunst Ladislav [CZE038391] |
19. | Papoušek Petr [CZE024837] |
20. | Andoniadis Lukáš [CZE025487] |
21. | Čuhajová Šárka [CZE066592] |
22. | Kudr Michal [CZE017944] |
23. | Balej Josef [CZE038406] |
24. | Hladík Jiří [CZE050991] |
25. | Holík Martin [CZE008919] |
26. | Kříž Martin [CZE063308] |
27. | Šeregely Roman [CZE001239] |
28. | Gottwald Václav [CZE006194] |
29. | Pokorný Michal [CZE000501] |
30. | Zelina Martin [CZE000159] |
31. | Kříž Libor [CZE060990] |
32. | Černošek Zbyněk [CZE038771] |
33. | Kučera David [CZE024488] |
34. | Cuřínová Kristýna [CZE060291] |
35. | Makowski Zdeněk [CZE045370] |
36. | Holeček Jiří [CZE048515] |
37. | Lavriv Lesia [CZE032968] |
38. | Klement Roman [CZE001899] |
39. | Jochová Ingrid [CZE049516] |
40. | Kučerová Alena [CZE046997] |
41. | Zřídkaveselý Radek [CZE051965] |
42. | Richter Pavel [CZE048987] |
43. | Novotný Martin [CZE024004] |
44. | Gottwaldová Jana [CZE029031] |
45. | Dočekal Jaromír [CZE001401] |
46. | Ženatová Hana [CZE006264] |
47. | Gargulák Jiří [CZE041702] |
48. | Kozlová Kateřina [CZE033162] |
Tento turnaj nemá přihlášky online