Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.09.2020 |
Název | Podivné šipkohraní - doplňkový 5.9.2020 |
Rozhodčí | Mannová Alena |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Open KHK-S doplňkový jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mann Josef [CZE038392] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Weintrager Robert [CZE015978] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- YYYHost muž I0
Poláček David 0 YYYHost muž I 1
Poláček David 1 Mann Josef 0
Poláček David 1 Frimlová Pavla 0 Mann Josef 1 Goldmannová Anna 0
Kordová Romana 0 Poláček David 1 Mann Josef 1 Weintrager Robert 0
Mannová Alena 0 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Poláček David 1 Volný_los 0 Mann Josef 1 Szelke Nikola 0 Weintrager Robert 1
Volný_los 0 Mannová Alena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 Volný_los 0
Weintrager Robert 1 Volný_los 0 Mach Miloš 1 Mannová Alena 0 Mann Josef 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 YYYHost muž I 1 Volný_los 0 Poláček David 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 0 Kordová Romana 1 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0
Weintrager Robert 0 Mach Miloš 1 Mann Josef 0 Frimlová Pavla 1 YYYHost muž I 1 Poláček David 0 Kordová Romana 0 Goldmannová Anna 1
Mach Miloš 1 Frimlová Pavla 0 YYYHost muž I 1 Goldmannová Anna 0
Mach Miloš 1 YYYHost muž I 0
Mach Miloš 1 YYYHost muž I 0
- Mach Miloš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mach Miloš [CZE002095] |
2. | YYYHost muž I [HOST_5] |
3. | Poláček David [CZE057930] |
4. | Mann Josef [CZE038392] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
7. | Weintrager Robert [CZE015978] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Mach Miloš [CZE002095] |
2. | YYYHost muž I [HOST_5] |
3. | Poláček David [CZE057930] |
4. | Mann Josef [CZE038392] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
7. | Weintrager Robert [CZE015978] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
Tento turnaj nemá přihlášky online