Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.09.2020 |
Název | Vintířov W-Cup 2020-21 |
Rozhodčí | Dvorský Bronislav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Místní Open Karlovarsko jednotlivci |
Místo | U Kahanu , Vinťířov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Domáčková Karolína [CZE054453] | |
Duna Roman [CZE049637] | |
Dvorská Klára [CZE039296] | |
Dvorský Bronislav [CZE029180] | |
Fiala Petr [CZE030729] | |
Gadics Tomáš [CZE009828] | |
Konečný Luděk [CZE019616] | |
Kounovská Veronika [CZE064038] | |
Machunka Milan [CZE015711] | |
Šuhajda Ladislav [CZE064039] | |
Timko Jiří [CZE063465] |
- Timko Jiří0
Duna Roman 0 Timko Jiří 1
Dvorský Bronislav 0 Duna Roman 1
Gadics Tomáš 0 Dvorský Bronislav 1 Konečný Luděk 0 Duna Roman 1
Gadics Tomáš 1 Šuhajda Ladislav 0 Machunka Milan 0 Konečný Luděk 1
Dvorská Klára 0 Gadics Tomáš 1 Volný_los 0 Šuhajda Ladislav 1 Machunka Milan 1 Domáčková Karolína 0 Kounovská Veronika 0 Konečný Luděk 1
Volný_los 0 Dvorská Klára 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Machunka Milan 1 Kounovská Veronika 1 Volný_los 0
Konečný Luděk 1 Volný_los 0 Dvorský Bronislav 1 Dvorská Klára 0 Domáčková Karolína 1 Volný_los 0 Timko Jiří 1 Volný_los 0 Fiala Petr 1 Volný_los 0 Šuhajda Ladislav 1 Machunka Milan 0 Duna Roman 1 Kounovská Veronika 0 Gadics Tomáš 1 Volný_los 0
Konečný Luděk 0 Dvorský Bronislav 1 Domáčková Karolína 0 Timko Jiří 1 Fiala Petr 1 Šuhajda Ladislav 0 Duna Roman 1 Gadics Tomáš 0
Dvorský Bronislav 0 Timko Jiří 1 Fiala Petr 1 Duna Roman 0
Timko Jiří 0 Fiala Petr 1
Fiala Petr 1 Timko Jiří 0
- Fiala Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Petr [CZE030729] |
2. | Timko Jiří [CZE063465] |
3. | Duna Roman [CZE049637] |
4. | Dvorský Bronislav [CZE029180] |
5. | Gadics Tomáš [CZE009828] |
5. | Konečný Luděk [CZE019616] |
7. | Šuhajda Ladislav [CZE064039] |
7. | Machunka Milan [CZE015711] |
9. | Kounovská Veronika [CZE064038] |
9. | Domáčková Karolína [CZE054453] |
9. | Dvorská Klára [CZE039296] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fiala Petr [CZE030729] |
2. | Timko Jiří [CZE063465] |
3. | Duna Roman [CZE049637] |
4. | Dvorský Bronislav [CZE029180] |
5. | Gadics Tomáš [CZE009828] |
5. | Konečný Luděk [CZE019616] |
7. | Šuhajda Ladislav [CZE064039] |
7. | Machunka Milan [CZE015711] |
9. | Kounovská Veronika [CZE064038] |
9. | Domáčková Karolína [CZE054453] |
9. | Dvorská Klára [CZE039296] |
Tento turnaj nemá přihlášky online