Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.09.2020 |
Název | Riviera Bar 1 |
Rozhodčí | Rutar Oldřich |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Fráňa Stanislav [CZE059231] | |
Hrčka Jan [CZE030676] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Pohunek Jaroslav [CZE056937] | |
Rutar Oldřich [CZE060017] | |
Valný Lukáš [CZE056938] | |
Vojáček Štěpán [CZE066789] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Zahajský Václav0
Zahajský Václav 2 Chaloupka Radek 0
Pohunek Jaroslav 1 Zahajský Václav 2
Pohunek Jaroslav 2 Valný Lukáš 0 Fráňa Stanislav 0 Zahajský Václav 2
Pohunek Jaroslav 2 Hrčka Jan 0 Vojáček Štěpán 1 Fráňa Stanislav 2
Buršíková Jana 0 Pohunek Jaroslav 2 Volný_los 0 Hrčka Jan 1 Vojáček Štěpán 2 Pazderník Zdeněk 0 Chaloupková Jana 0 Fráňa Stanislav 2
Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vojáček Štěpán 1 Chaloupková Jana 1 Volný_los 0
Fráňa Stanislav 1 Volný_los 0 Rutar Oldřich 2 Buršíková Jana 0 Pazderník Zdeněk 1 Volný_los 0 Valný Lukáš 1 Volný_los 0 Hrčka Jan 1 Volný_los 0 Chaloupka Radek 2 Vojáček Štěpán 1 Chaloupková Jana 0 Zahajský Václav 2 Pohunek Jaroslav 1 Volný_los 0
Fráňa Stanislav 0 Rutar Oldřich 2 Pazderník Zdeněk 1 Valný Lukáš 2 Hrčka Jan 1 Chaloupka Radek 2 Zahajský Václav 2 Pohunek Jaroslav 0
Rutar Oldřich 2 Valný Lukáš 0 Chaloupka Radek 2 Zahajský Václav 0
Rutar Oldřich 2 Chaloupka Radek 0
Rutar Oldřich 2 Zahajský Václav 0
- Rutar Oldřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rutar Oldřich [CZE060017] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Valný Lukáš [CZE056938] |
5. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
7. | Vojáček Štěpán [CZE066789] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
9. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rutar Oldřich [CZE060017] |
2. | Zahajský Václav [CZE060308] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Pohunek Jaroslav [CZE056937] |
5. | Valný Lukáš [CZE056938] |
5. | Fráňa Stanislav [CZE059231] |
7. | Hrčka Jan [CZE030676] |
7. | Vojáček Štěpán [CZE066789] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
9. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
9. | Buršíková Jana [CZE061026] |
Tento turnaj nemá přihlášky online