Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.08.2020 |
Název | JC Restaurace Václavka |
Rozhodčí | Seidel Lukáš |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Restaurace Václavka, Liberec |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na legy |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bitman Lukáš [CZE061472] | |
Červinka Martin [CZE065989] | |
Hýča Lukáš [CZE067217] | |
Pusch David [CZE068011] | |
Šilhánová Petra [CZE067214] | |
Vaněk Milan [CZE061471] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] |
Červinka Martin | Bitman Lukáš | Vunderer Milan | Hýča Lukáš | Vundererová Eliška | Vaněk Milan | Pusch David | Šilhánová Petra | Vundererová Martina | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Červinka Martin | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | |
Bitman Lukáš | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 2:1 | |
Vunderer Milan | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 2:1 | |
Hýča Lukáš | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | |
Vundererová Eliška | 2:0 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Vaněk Milan | 2:0 | 2:0 | 1:2 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | 2:0 | |
Pusch David | 2:0 | 1:2 | 0:2 | 2:0 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 2:1 | |
Šilhánová Petra | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | |
Vundererová Martina | 2:0 | 1:2 | 1:2 | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 2:0 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Vunderer Milan [CZE063637] | 24 | 16:3 |
2. | Vaněk Milan [CZE061471] | 21 | 15:2 |
3. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 18 | 12:4 |
4. | Bitman Lukáš [CZE061472] | 15 | 11:9 |
5. | Pusch David [CZE068011] | 12 | 9:9 |
6. | Vundererová Martina [CZE063813] | 6 | 7:12 |
7. | Hýča Lukáš [CZE067217] | 6 | 5:12 |
8. | Červinka Martin [CZE065989] | 6 | 4:12 |
9. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 0 | 0:16 |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|---|---|---|
1. | Vunderer Milan [CZE063637] | 24 | 16:3 |
2. | Vaněk Milan [CZE061471] | 21 | 15:2 |
3. | Vundererová Eliška [CZE066743] | 18 | 12:4 |
4. | Bitman Lukáš [CZE061472] | 15 | 11:9 |
5. | Pusch David [CZE068011] | 12 | 9:9 |
6. | Vundererová Martina [CZE063813] | 6 | 7:12 |
7. | Hýča Lukáš [CZE067217] | 6 | 5:12 |
8. | Červinka Martin [CZE065989] | 6 | 4:12 |
9. | Šilhánová Petra [CZE067214] | 0 | 0:16 |
Tento turnaj nemá přihlášky online