Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.08.2020 |
Název | JPC |
Rozhodčí | Véghová Miluše |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Most Bar Na Pekárně |
Místo | Na pekárně, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brdek Bohuslav [CZE021184] | |
Černý Jan [CZE058737] | |
Kubík Václav [CZE059384] | |
Majer Oldřich [CZE046647] | |
Malár David [CZE045837] | |
Pátek Vladimír [CZE021181] | |
Sklenář Lukáš [CZE052615] | |
Stumpf Erich [CZE048984] | |
Tůma Jan [CZE001140] | |
Véghová Miluše [CZE051584] | |
Vondráček Martin [CZE025328] |
- Vondráček Martin0
Vondráček Martin 1 Malár David 0
Tůma Jan 0 Vondráček Martin 1
Tůma Jan 1 Majer Oldřich 0 Vondráček Martin 1 Stumpf Erich 0
Tůma Jan 1 Kubík Václav 0 Vondráček Martin 1 Sklenář Lukáš 0
Tůma Jan 1 Černý Jan 0 Volný_los 0 Kubík Václav 1 Brdek Bohuslav 0 Vondráček Martin 1 Véghová Miluše 0 Sklenář Lukáš 1
Volný_los 0 Tůma Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Brdek Bohuslav 1 Véghová Miluše 1 Volný_los 0
Malár David 1 Volný_los 0 Tůma Jan 0 Sklenář Lukáš 1 Vondráček Martin 1 Volný_los 0 Majer Oldřich 1 Volný_los 0 Kubík Václav 1 Volný_los 0 Brdek Bohuslav 0 Pátek Vladimír 1 Černý Jan 1 Véghová Miluše 0 Stumpf Erich 1 Volný_los 0
Malár David 1 Sklenář Lukáš 0 Vondráček Martin 0 Majer Oldřich 1 Kubík Václav 0 Pátek Vladimír 1 Černý Jan 0 Stumpf Erich 1
Malár David 1 Majer Oldřich 0 Pátek Vladimír 1 Stumpf Erich 0
Malár David 0 Pátek Vladimír 1
Pátek Vladimír 1 Vondráček Martin 0
- Pátek Vladimír0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
2. | Vondráček Martin [CZE025328] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Tůma Jan [CZE001140] |
5. | Majer Oldřich [CZE046647] |
5. | Stumpf Erich [CZE048984] |
7. | Kubík Václav [CZE059384] |
7. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
9. | Brdek Bohuslav [CZE021184] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pátek Vladimír [CZE021181] |
2. | Vondráček Martin [CZE025328] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Tůma Jan [CZE001140] |
5. | Majer Oldřich [CZE046647] |
5. | Stumpf Erich [CZE048984] |
7. | Kubík Václav [CZE059384] |
7. | Sklenář Lukáš [CZE052615] |
9. | Véghová Miluše [CZE051584] |
9. | Brdek Bohuslav [CZE021184] |
9. | Černý Jan [CZE058737] |
Tento turnaj nemá přihlášky online