Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.08.2020 |
Název | JC U Péci |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | JC Jablonec n/N U Péci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Cerman Aleš [CZE057262] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Horáčková Irena [CZE033864] | |
Mitrofanová Natálie [CZE065492] | |
Schmidt Pavel [CZE011311] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Tomek Pavel [CZE017315] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
- Cerman Aleš0
Cerman Aleš 2 Srna Petr (048361) 1
Cerman Aleš 2 Brandejs Denis 0
Cerman Aleš 2 Schmidt Pavel 1 Brandejs Denis 2 Srna Petr (048360) 1
Zárybnický Michal 0 Cerman Aleš 2 Brandejs Denis 2 Stehlík Libor 0
Suchá Kateřina 0 Zárybnický Michal 2 Cerman Aleš 2 Horáčková Irena 1 Tomek Pavel 0 Brandejs Denis 2 Srnová Barbora 0 Stehlík Libor 2
Volný_los 0 Suchá Kateřina 1 Mitrofanová Natálie 0 Cerman Aleš 2 Volný_los 0 Tomek Pavel 1 Srnová Barbora 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Srna Petr (048361) 2 Suchá Kateřina 0 Mitrofanová Natálie 0 Schmidt Pavel 2 Cerman Aleš 1 Brandejs Denis 2 Horáčková Irena 1 Volný_los 0 Srna Petr (048360) 2 Tomek Pavel 1 Srnová Barbora 0 Zárybnický Michal 2 Frankel Benjamin 1 Volný_los 0
Stehlík Libor 1 Srna Petr (048361) 2 Schmidt Pavel 2 Brandejs Denis 1 Horáčková Irena 0 Srna Petr (048360) 2 Zárybnický Michal 0 Frankel Benjamin 2
Srna Petr (048361) 2 Schmidt Pavel 1 Srna Petr (048360) 0 Frankel Benjamin 2
Srna Petr (048361) 0 Frankel Benjamin 2
Frankel Benjamin 2 Cerman Aleš 0
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Cerman Aleš [CZE057262] |
3. | Srna Petr [CZE048361] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Schmidt Pavel [CZE011311] |
5. | Srna Petr [CZE048360] |
7. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
7. | Stehlík Libor [CZE051957] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
9. | Tomek Pavel [CZE017315] |
9. | Horáčková Irena [CZE033864] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
13. | Mitrofanová Natálie [CZE065492] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Cerman Aleš [CZE057262] |
3. | Srna Petr [CZE048361] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Schmidt Pavel [CZE011311] |
5. | Srna Petr [CZE048360] |
7. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
7. | Stehlík Libor [CZE051957] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
9. | Tomek Pavel [CZE017315] |
9. | Horáčková Irena [CZE033864] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
13. | Mitrofanová Natálie [CZE065492] |
Tento turnaj nemá přihlášky online