Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.08.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Kohutková Dana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Gambáč |
Místo | U Beránka, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartoš Radek [CZE016231] | |
Bartošová Markéta [CZE052187] | |
Hakl Petr [CZE043882] | |
Kohutka Jiří [CZE009973] | |
Kohutka Jiří [CZE066662] | |
Kohutková Dana [CZE022015] | |
Stoklasa Jiří [CZE036162] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Šalman Václav [CZE001659] | |
Tájek Pavel [CZE045732] | |
Waloszek Tomáš [CZE039891] |
- Bartoš Radek0
Suchý Michal 1 Bartoš Radek 2
Suchý Michal 2 Stoklasa Jiří 1
Suchý Michal 2 Tájek Pavel 0 Stoklasa Jiří 2 Šalman Václav 0
Suchý Michal 2 Kohutka Jiří (066662) 0 Stoklasa Jiří 2 Hakl Petr 0
Suchý Michal 2 Kohutková Dana 0 Volný_los 0 Kohutka Jiří (066662) 1 Kohutka Jiří (009973) 1 Stoklasa Jiří 2 Bartošová Markéta 0 Hakl Petr 2
Volný_los 0 Suchý Michal 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kohutka Jiří (009973) 1 Bartošová Markéta 1 Volný_los 0
Hakl Petr 1 Volný_los 0 Suchý Michal 0 Waloszek Tomáš 2 Tájek Pavel 1 Volný_los 0 Stoklasa Jiří 1 Volný_los 0 Bartoš Radek 1 Volný_los 0 Kohutka Jiří (066662) 2 Kohutka Jiří (009973) 1 Bartošová Markéta 0 Šalman Václav 2 Kohutková Dana 1 Volný_los 0
Hakl Petr 0 Waloszek Tomáš 2 Tájek Pavel 2 Stoklasa Jiří 0 Bartoš Radek 2 Kohutka Jiří (066662) 0 Šalman Václav 2 Kohutková Dana 1
Waloszek Tomáš 2 Tájek Pavel 0 Bartoš Radek 2 Šalman Václav 1
Waloszek Tomáš 2 Bartoš Radek 1
Waloszek Tomáš 2 Bartoš Radek 1
- Waloszek Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Waloszek Tomáš [CZE039891] |
2. | Bartoš Radek [CZE016231] |
3. | Suchý Michal [CZE011383] |
4. | Stoklasa Jiří [CZE036162] |
5. | Tájek Pavel [CZE045732] |
5. | Šalman Václav [CZE001659] |
7. | Kohutka Jiří [CZE066662] |
7. | Hakl Petr [CZE043882] |
9. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
9. | Kohutka Jiří [CZE009973] |
9. | Kohutková Dana [CZE022015] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Waloszek Tomáš [CZE039891] |
2. | Bartoš Radek [CZE016231] |
3. | Suchý Michal [CZE011383] |
4. | Stoklasa Jiří [CZE036162] |
5. | Tájek Pavel [CZE045732] |
5. | Šalman Václav [CZE001659] |
7. | Kohutka Jiří [CZE066662] |
7. | Hakl Petr [CZE043882] |
9. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
9. | Kohutka Jiří [CZE009973] |
9. | Kohutková Dana [CZE022015] |
Tento turnaj nemá přihlášky online