Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.08.2020 |
Název | klubový open |
Rozhodčí | Ozdinec Jiří |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Rubín, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Harviš Kamil [CZE024365] | |
Kalaba Peter [CZE064688] | |
Kočí Jana [CZE055213] | |
Kučerová Lenka [CZE062783] | |
Mrskoč Tomáš [CZE065875] | |
Neuwirth Aleš [CZE057593] | |
Ozdincová Veronika [CZE050299] | |
Ozdinec Jiří [CZE001640] | |
Pleva Lukáš [CZE043823] | |
Sláma Miroslav [CZE061506] | |
Tomanec Ivo [CZE048610] | |
Tvrdoň Vladimír [CZE015908] |
- Neuwirth Aleš0
Neuwirth Aleš 1 Mrskoč Tomáš 0
Neuwirth Aleš 1 Sláma Miroslav 0
Neuwirth Aleš 1 Kalaba Peter 0 Pleva Lukáš 0 Sláma Miroslav 1
Tomanec Ivo 0 Neuwirth Aleš 1 Pleva Lukáš 1 Harviš Kamil 0
Kučerová Lenka 0 Tomanec Ivo 1 Neuwirth Aleš 1 Tvrdoň Vladimír 0 Pleva Lukáš 1 Ozdincová Veronika 0 Kočí Jana 0 Harviš Kamil 1
Volný_los 0 Kučerová Lenka 1 Neuwirth Aleš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pleva Lukáš 1 Kočí Jana 1 Volný_los 0
Kalaba Peter 1 Volný_los 0 Harviš Kamil 1 Kučerová Lenka 0 Neuwirth Aleš 0 Ozdinec Jiří 1 Ozdincová Veronika 1 Volný_los 0 Mrskoč Tomáš 1 Volný_los 0 Tvrdoň Vladimír 1 Pleva Lukáš 0 Kočí Jana 0 Tomanec Ivo 1 Sláma Miroslav 1 Volný_los 0
Kalaba Peter 1 Harviš Kamil 0 Ozdinec Jiří 1 Ozdincová Veronika 0 Mrskoč Tomáš 1 Tvrdoň Vladimír 0 Tomanec Ivo 0 Sláma Miroslav 1
Kalaba Peter 0 Ozdinec Jiří 1 Mrskoč Tomáš 1 Sláma Miroslav 0
Ozdinec Jiří 1 Mrskoč Tomáš 0
Ozdinec Jiří 0 Neuwirth Aleš 1
- Neuwirth Aleš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
2. | Ozdinec Jiří [CZE001640] |
3. | Mrskoč Tomáš [CZE065875] |
4. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
5. | Kalaba Peter [CZE064688] |
5. | Pleva Lukáš [CZE043823] |
7. | Tomanec Ivo [CZE048610] |
7. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Kočí Jana [CZE055213] |
9. | Ozdincová Veronika [CZE050299] |
9. | Tvrdoň Vladimír [CZE015908] |
9. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Neuwirth Aleš [CZE057593] |
2. | Ozdinec Jiří [CZE001640] |
3. | Mrskoč Tomáš [CZE065875] |
4. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
5. | Kalaba Peter [CZE064688] |
5. | Pleva Lukáš [CZE043823] |
7. | Tomanec Ivo [CZE048610] |
7. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Kočí Jana [CZE055213] |
9. | Ozdincová Veronika [CZE050299] |
9. | Tvrdoň Vladimír [CZE015908] |
9. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
Tento turnaj nemá přihlášky online