Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.08.2020 |
Název | Kozojedy |
Rozhodčí | Vávra David |
Počet hráčů | 28 |
Typ turnaje | MO Pardubický kraj - dvojice |
Místo | Kozojedy, Kozojedy |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bakič Jan [CZE032483], Tesař Jan [CZE056154] | |
Bidlo Karel [CZE050715], Pecháček Zdeněk [CZE027598] | |
Čermák Daniel [CZE062212], Pešek Tomáš [CZE049920] | |
Čermák David [CZE046155], Jakoubek Jiří [CZE021758] | |
Dobiášová Dana [CZE007778], Klíč Pavel [CZE032533] | |
Dobšíček Jan [CZE021441], Motyčka Jiří [CZE005467] | |
Doležalová Miluše [CZE000676], Sadílková Vlasta [CZE013692] | |
Dostál Jaromír [CZE060014], Rot Michal [CZE058097] | |
Havel Jiří [CZE056807], Tomiška Jiří [CZE005065] | |
Hnízdil Petr [CZE004917], Bolech Filip [CZE053702] | |
Jedličková Pavlína [CZE046029], Pětioký Roman [CZE046030] | |
Kočička Václav [CZE025647], Plítek Ondřej [CZE004207] | |
Krejza Jiří [CZE001509], Pešková Iveta [CZE048526] | |
Kučera Martin [CZE021751], Krišťák Petr [CZE062450] | |
Mareš Radek [CZE054709], Doležal Radek [CZE003583] | |
Marx Robert [CZE035283], Pešta Jaroslav [CZE048719] | |
Nekoranec Pavol [CZE051771], Jírek Ladislav [CZE009368] | |
Němec Václav [CZE003084], Vašulín Miloš [CZE045567] | |
Novotná Jiřina [CZE049730], Vágnerová Alena [CZE051526] | |
Novotný Tomáš [CZE000359], Novotná Iva [CZE046685] | |
Pecháček Zdeněk [CZE067621], Pešinová Lucie [CZE021929] | |
Persyová Ivana [CZE008694], Capoušková Dagmar [CZE058649] | |
Routner Roman [CZE013641], Matějíčný Radek [CZE009463] | |
Slavíková Olga [CZE052955], Kučerová Eva [CZE053262] | |
Soukupová Lucie [CZE008461], Pucharová Lucie [CZE045208] | |
Štěpánek Radim [CZE030411], Bucha Pavel [CZE062789] | |
Vávra David [CZE051528], Němcová Tereza [CZE028638] | |
Žák Václav [CZE060935], Kramařík Ladislav [CZE037347] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Dobšíček Jan [CZE021441], Motyčka Jiří [CZE005467] |
2. | Routner Roman [CZE013641], Matějíčný Radek [CZE009463] |
3. | Kočička Václav [CZE025647], Plítek Ondřej [CZE004207] |
4. | Novotný Tomáš [CZE000359], Novotná Iva [CZE046685] |
5. | Vávra David [CZE051528], Němcová Tereza [CZE028638] |
6. | Bakič Jan [CZE032483], Tesař Jan [CZE056154] |
7. | Němec Václav [CZE003084], Vašulín Miloš [CZE045567] |
8. | Dobiášová Dana [CZE007778], Klíč Pavel [CZE032533] |
9. | Čermák Daniel [CZE062212], Pešek Tomáš [CZE049920] |
10. | Krejza Jiří [CZE001509], Pešková Iveta [CZE048526] |
11. | Kučera Martin [CZE021751], Krišťák Petr [CZE062450] |
12. | Nekoranec Pavol [CZE051771], Jírek Ladislav [CZE009368] |
13. | Persyová Ivana [CZE008694], Capoušková Dagmar [CZE058649] |
14. | Žák Václav [CZE060935], Kramařík Ladislav [CZE037347] |
15. | Bidlo Karel [CZE050715], Pecháček Zdeněk [CZE027598] |
16. | Čermák David [CZE046155], Jakoubek Jiří [CZE021758] |
17. | Slavíková Olga [CZE052955], Kučerová Eva [CZE053262] |
18. | Štěpánek Radim [CZE030411], Bucha Pavel [CZE062789] |
19. | Dostál Jaromír [CZE060014], Rot Michal [CZE058097] |
20. | Mareš Radek [CZE054709], Doležal Radek [CZE003583] |
21. | Hnízdil Petr [CZE004917], Bolech Filip [CZE053702] |
22. | Doležalová Miluše [CZE000676], Sadílková Vlasta [CZE013692] |
23. | Havel Jiří [CZE056807], Tomiška Jiří [CZE005065] |
24. | Novotná Jiřina [CZE049730], Vágnerová Alena [CZE051526] |
25. | Soukupová Lucie [CZE008461], Pucharová Lucie [CZE045208] |
26. | Marx Robert [CZE035283], Pešta Jaroslav [CZE048719] |
27. | Jedličková Pavlína [CZE046029], Pětioký Roman [CZE046030] |
28. | Pecháček Zdeněk [CZE067621], Pešinová Lucie [CZE021929] |
Tento turnaj nemá přihlášky online