Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.08.2020 |
Název | MJČ open |
Rozhodčí | Lukš Josef |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | MJČ Pivnice Hobit ČB |
Místo | Pivnice Hobit, České Budějovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benkovský Luboš [CZE051782] | |
Čtvrtník Miroslav [CZE059805] | |
Granov Radek [CZE001597] | |
Imber Roman [CZE060668] | |
Kobernová Aneta [CZE062366] | |
Koptiš Marek [CZE040097] | |
Lukš Josef [CZE000396] | |
Motáň Miroslav [CZE031978] | |
Olt Patrik [CZE051692] | |
Vrzalová Eliška [CZE059389] |
- Benkovský Luboš0
Benkovský Luboš 1 Granov Radek 0
Koptiš Marek 0 Benkovský Luboš 1
Motáň Miroslav 0 Koptiš Marek 1 Imber Roman 0 Benkovský Luboš 1
Motáň Miroslav 1 Kobernová Aneta 0 Vrzalová Eliška 0 Imber Roman 1
Motáň Miroslav 1 Olt Patrik 0 Volný_los 0 Kobernová Aneta 1 Volný_los 0 Vrzalová Eliška 1 Imber Roman 1 Čtvrtník Miroslav 0
Volný_los 0 Motáň Miroslav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Imber Roman 1 Volný_los 0
Čtvrtník Miroslav 1 Volný_los 0 Koptiš Marek 1 Motáň Miroslav 0 Vrzalová Eliška 1 Volný_los 0 Lukš Josef 1 Volný_los 0 Benkovský Luboš 1 Volný_los 0 Kobernová Aneta 1 Volný_los 0 Imber Roman 0 Granov Radek 1 Olt Patrik 1 Volný_los 0
Čtvrtník Miroslav 0 Koptiš Marek 1 Vrzalová Eliška 0 Lukš Josef 1 Benkovský Luboš 1 Kobernová Aneta 0 Granov Radek 1 Olt Patrik 0
Koptiš Marek 0 Lukš Josef 1 Benkovský Luboš 0 Granov Radek 1
Lukš Josef 1 Granov Radek 0
Lukš Josef 0 Benkovský Luboš 1
- Benkovský Luboš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
2. | Lukš Josef [CZE000396] |
3. | Granov Radek [CZE001597] |
4. | Koptiš Marek [CZE040097] |
5. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
5. | Imber Roman [CZE060668] |
7. | Kobernová Aneta [CZE062366] |
7. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
9. | Čtvrtník Miroslav [CZE059805] |
9. | Olt Patrik [CZE051692] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
2. | Lukš Josef [CZE000396] |
3. | Granov Radek [CZE001597] |
4. | Koptiš Marek [CZE040097] |
5. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
5. | Imber Roman [CZE060668] |
7. | Kobernová Aneta [CZE062366] |
7. | Vrzalová Eliška [CZE059389] |
9. | Čtvrtník Miroslav [CZE059805] |
9. | Olt Patrik [CZE051692] |
Tento turnaj nemá přihlášky online