Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.07.2020 |
Název | Maršovák |
Rozhodčí | Mervart Martin |
Počet hráčů | 31 |
Typ turnaje | Orel Dart Open trojnásobný |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Hegedüš Karel [CZE001602] | |
Hencl Petr [CZE037125] | |
Hrdlička Zdeněk [CZE003014] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chmelíková Kateřina [CZE066469] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Jurik Martin [CZE051225] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Mindžák Milan [CZE001635] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Novotný Martin [CZE067529] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Šimočko Štefan [CZE034901] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Vladyka Petr [CZE037284] | |
XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Jurik Martin [CZE051225] |
2. | Štefl Dominik [CZE030844] |
3. | Lár Jakub [CZE062904] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Pavlech Adam [CZE055771] |
6. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
7. | Šilar David [CZE001122] |
8. | Mindžák Milan [CZE001635] |
9. | Novotný Martin [CZE067529] |
10. | Škrabák Michael [CZE014019] |
11. | Hencl Petr [CZE037125] |
12. | Klempíř Petr [CZE021128] |
13. | Bílek Pavel [CZE026189] |
14. | Klempířová Erika [CZE021129] |
15. | Hegedüš Karel [CZE001602] |
16. | Mervart Martin [CZE054377] |
17. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
18. | Hrdlička Zdeněk [CZE003014] |
19. | Demuth Petr [CZE030467] |
20. | Vladyka Petr [CZE037284] |
21. | Kubec Václav [CZE042466] |
22. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
23. | XXXMíl Jindřich [CZE001776] |
24. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
25. | Šimočko Štefan [CZE034901] |
26. | Matys Roman [CZE060230] |
27. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
28. | Mrštný František [CZE028041] |
29. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
30. | Chmelíková Kateřina [CZE066469] |
31. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
Tento turnaj nemá přihlášky online