Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.07.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Zajíčková Adéla |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Pivnice Chabařovická, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Brouková Eva [CZE043339] | |
Kopec Vladimír [CZE041947] | |
Kubina Lukáš [CZE060220] | |
Kubinová Nina [CZE058667] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Srazil Jaroslav [CZE060069] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Sroka Petr [CZE059258] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Zajíčková Adéla [CZE057778] |
- Svěchota Richard0
Labant Milan 0 Svěchota Richard 1
Sroka Maxim 0 Labant Milan 1
Sroka Maxim 1 Kubina Lukáš 0 Labant Milan 1 Kopec Vladimír 0
Sroka Maxim 1 Kubinová Nina 0 Brouk Petr 0 Labant Milan 1
Sroka Maxim 1 Srazil Jaroslav (060466) 0 Kubinová Nina 1 Sroka Petr 0 Brouk Petr 1 Onduš Vladimír 0 Brouková Eva 0 Labant Milan 1
Volný_los 0 Sroka Maxim 1 Zajíčková Adéla 0 Kubinová Nina 1 Labantová Radka 0 Brouk Petr 1 Srazil Jaroslav (060069) 0 Brouková Eva 1
Labant Milan 1 Volný_los 0 Pelich Jiří 1 Sroka Maxim 0 Zajíčková Adéla 0 Onduš Vladimír 1 Kubinová Nina 0 Kubina Lukáš 1 Svěchota Richard 1 Labantová Radka 0 Sroka Petr 1 Brouk Petr 0 Kopec Vladimír 1 Srazil Jaroslav (060069) 0 Srazil Jaroslav (060466) 1 Brouková Eva 0
Labant Milan 0 Pelich Jiří 1 Onduš Vladimír 0 Kubina Lukáš 1 Svěchota Richard 1 Sroka Petr 0 Kopec Vladimír 1 Srazil Jaroslav (060466) 0
Pelich Jiří 1 Kubina Lukáš 0 Svěchota Richard 1 Kopec Vladimír 0
Pelich Jiří 1 Svěchota Richard 0
Pelich Jiří 1 Svěchota Richard 0
- Pelich Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pelich Jiří [CZE049793] |
2. | Svěchota Richard [CZE051160] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Sroka Maxim [CZE062112] |
5. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
5. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
7. | Kubinová Nina [CZE058667] |
7. | Brouk Petr [CZE034490] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
9. | Sroka Petr [CZE059258] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
13. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pelich Jiří [CZE049793] |
2. | Svěchota Richard [CZE051160] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Sroka Maxim [CZE062112] |
5. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
5. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
7. | Kubinová Nina [CZE058667] |
7. | Brouk Petr [CZE034490] |
9. | Brouková Eva [CZE043339] |
9. | Onduš Vladimír [CZE044941] |
9. | Sroka Petr [CZE059258] |
9. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
13. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Srazil Jaroslav [CZE060069] |
Tento turnaj nemá přihlášky online