Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.07.2020 |
Název | 501 double out |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | Místní Open - bez ČP |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Cerman Aleš [CZE057262] | |
Červenka Jaromír [CZE031118] | |
Engelová Hana [CZE057393] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Gajdošová Milena [CZE062373] | |
Gerhardt Petr [CZE064127] | |
Kovář Jiří [CZE056265] | |
Kučera Petr [CZE041029] | |
Kučerová Hana [CZE017580] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE047710] | |
Stuchlík Petr [CZE023410] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Šindler Jaroslav [CZE001815] | |
Václavíková Zuzana [CZE002931] | |
Voznica Vlastimil [CZE003784] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] | |
Žďárský Radim [CZE031119] |
- Cerman Aleš0
Zárybnický Michal 1 Cerman Aleš 2
Voznica Vlastimil 1 Zárybnický Michal 2
Voznica Vlastimil 2 Nový Petr 1 Brandejs Denis 0 Zárybnický Michal 2
Mlynek Jiří 0 Voznica Vlastimil 1 Stehlík Libor 1 Brandejs Denis 2
Srnová Barbora 0 Mlynek Jiří 2 Šindler Jaroslav 1 Voznica Vlastimil 2 Suchá Kateřina 0 Stehlík Libor 2 Gerhardt Petr 0 Brandejs Denis 2
Srnová Barbora 2 Kovář Jiří 0 Václavíková Zuzana 0 Šindler Jaroslav 2 Žďárský Radim 1 Suchá Kateřina 2 Gerhardt Petr 2 Srna Petr 0
Srnová Barbora 2 Engelová Hana 0 Volný_los 0 Kovář Jiří 1 Václavíková Zuzana 2 Gajdošová Milena 1 Červenka Jaromír 0 Šindler Jaroslav 2 Žďárský Radim 2 Stuchlík Petr 1 Kučerová Hana 0 Suchá Kateřina 2 Kučera Petr 0 Gerhardt Petr 2 0 Srna Petr 2
Volný_los 0 Srnová Barbora 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Václavíková Zuzana 1 Červenka Jaromír 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Žďárský Radim 1 Kučerová Hana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kučera Petr 1 1 Volný_los 0
Srna Petr 1 Volný_los 0 Zárybnický Michal 2 Srnová Barbora 0 Gerhardt Petr 1 Volný_los 0 Voznica Vlastimil 1 Volný_los 0 Suchá Kateřina 1 Volný_los 0 Václavíková Zuzana 0 Mlynek Jiří 2 Červenka Jaromír 0 Cerman Aleš 2 Stuchlík Petr 1 Volný_los 0 Brandejs Denis 1 Volný_los 0 Šindler Jaroslav 2 Žďárský Radim 0 Nový Petr 2 Kučerová Hana 1 Gajdošová Milena 1 Volný_los 0 Kovář Jiří 1 Volný_los 0 Frankel Benjamin 2 Kučera Petr 0 1 Stehlík Libor 2 Engelová Hana 1 Volný_los 0
Srna Petr 0 Zárybnický Michal 2 Gerhardt Petr 0 Voznica Vlastimil 2 Suchá Kateřina 0 Mlynek Jiří 2 Cerman Aleš 2 Stuchlík Petr 0 Brandejs Denis 2 Šindler Jaroslav 0 Nový Petr 2 Gajdošová Milena 0 Kovář Jiří 0 Frankel Benjamin 2 Stehlík Libor 2 Engelová Hana 1
Zárybnický Michal 2 Voznica Vlastimil 0 Mlynek Jiří 0 Cerman Aleš 2 Brandejs Denis 1 Nový Petr 2 Frankel Benjamin 2 Stehlík Libor 0
Zárybnický Michal 1 Cerman Aleš 2 Nový Petr 0 Frankel Benjamin 2
Cerman Aleš 0 Frankel Benjamin 2
Frankel Benjamin 2 Cerman Aleš 0
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Cerman Aleš [CZE057262] |
3. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
4. | Voznica Vlastimil [CZE003784] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Brandejs Denis [CZE046807] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Stehlík Libor [CZE047710] |
9. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
9. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
13. | Srna Petr [CZE048361] |
13. | Žďárský Radim [CZE031119] |
13. | Václavíková Zuzana [CZE002931] |
13. | Kovář Jiří [CZE056265] |
17. | [] |
17. | Kučera Petr [CZE041029] |
17. | Kučerová Hana [CZE017580] |
17. | Stuchlík Petr [CZE023410] |
17. | Červenka Jaromír [CZE031118] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Engelová Hana [CZE057393] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Cerman Aleš [CZE057262] |
3. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
4. | Voznica Vlastimil [CZE003784] |
5. | Nový Petr [CZE032183] |
5. | Brandejs Denis [CZE046807] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
7. | Stehlík Libor [CZE047710] |
9. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
9. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
9. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
13. | Srna Petr [CZE048361] |
13. | Žďárský Radim [CZE031119] |
13. | Václavíková Zuzana [CZE002931] |
13. | Kovář Jiří [CZE056265] |
17. | [] |
17. | Kučera Petr [CZE041029] |
17. | Kučerová Hana [CZE017580] |
17. | Stuchlík Petr [CZE023410] |
17. | Červenka Jaromír [CZE031118] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Engelová Hana [CZE057393] |
Tento turnaj nemá přihlášky online