Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.07.2020 |
Název | MO Horní Planá |
Rozhodčí | Moravec Kamil |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | MJČ Horní Planá |
Místo | Bowling, Horní Planá |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anichober Jaroslav [CZE064254] | |
Anichoberová Zdeňka [CZE064253] | |
Bárta Pavel [CZE066971] | |
Dub Jakub [CZE064969] | |
Dvořák Miroslav [CZE036394] | |
Fliček Jiři [CZE063984] | |
Kavan Zdeněk [CZE064008] | |
Moravec Kamil [CZE064007] | |
Pilc Rostislav [CZE064290] |
- Moravec Kamil0
Moravec Kamil 2 Kavan Zdeněk 1
Anichober Jaroslav 0 Moravec Kamil 2
Anichober Jaroslav 2 Dvořák Miroslav 0 Fliček Jiři 0 Moravec Kamil 2
Anichober Jaroslav 2 Anichoberová Zdeňka 1 Dub Jakub 1 Fliček Jiři 2
Anichober Jaroslav 2 Pilc Rostislav 1 Volný_los 0 Anichoberová Zdeňka 1 Volný_los 0 Dub Jakub 1 Volný_los 0 Fliček Jiři 1
Volný_los 0 Anichober Jaroslav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Fliček Jiři 1 Volný_los 0 Anichober Jaroslav 1 Kavan Zdeněk 2 Dub Jakub 1 Volný_los 0 Dvořák Miroslav 1 Volný_los 0 Bárta Pavel 1 Volný_los 0 Anichoberová Zdeňka 1 Volný_los 0 Moravec Kamil 1 Volný_los 0 Pilc Rostislav 1 Volný_los 0
Fliček Jiři 0 Kavan Zdeněk 1 Dub Jakub 0 Dvořák Miroslav 2 Bárta Pavel 2 Anichoberová Zdeňka 1 Moravec Kamil 2 Pilc Rostislav 1
Kavan Zdeněk 2 Dvořák Miroslav 0 Bárta Pavel 2 Moravec Kamil 1
Kavan Zdeněk 0 Bárta Pavel 2
Bárta Pavel 2 Moravec Kamil 1
- Bárta Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bárta Pavel [CZE066971] |
2. | Moravec Kamil [CZE064007] |
3. | Kavan Zdeněk [CZE064008] |
4. | Anichober Jaroslav [CZE064254] |
5. | Dvořák Miroslav [CZE036394] |
5. | Fliček Jiři [CZE063984] |
7. | Anichoberová Zdeňka [CZE064253] |
7. | Dub Jakub [CZE064969] |
9. | Pilc Rostislav [CZE064290] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bárta Pavel [CZE066971] |
2. | Moravec Kamil [CZE064007] |
3. | Kavan Zdeněk [CZE064008] |
4. | Anichober Jaroslav [CZE064254] |
5. | Dvořák Miroslav [CZE036394] |
5. | Fliček Jiři [CZE063984] |
7. | Anichoberová Zdeňka [CZE064253] |
7. | Dub Jakub [CZE064969] |
9. | Pilc Rostislav [CZE064290] |
Tento turnaj nemá přihlášky online