Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.04.2019
NázevJPC BARÁČEK
RozhodčíMinařík Jiří
Počet hráčů12
Typ turnajeJC Litvínov Fotbalová hospůdka
MístoFotbalová hospůdka, Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Cibulka Ondřej [CZE062658]
Čepeláková Lenka [CZE030429]
Klíma Stanislav [CZE040147]
Kraus Karel [CZE052436]
Mikolášek Marek [CZE051848]
Minařík Jiří [CZE017519]
Pokorná Markéta [CZE054536]
Pomahač Lukáš [CZE043464]
Semencová Jana [CZE026980]
Semsch Petr [CZE061622]
Suchý Petr [CZE052370]
Šejirman Robert [CZE054560]
1JPC BARÁČEK
Žádné utkání
2JPC BARÁČEK
Žádné utkání
  •  Semencová Jana0
  • Semencová Jana2
    Pomahač Lukáš1
  •  
  • Semencová Jana2
    Klíma Stanislav0
  •  
  • Semencová Jana2
    Pokorná Markéta0
  •  
  • Suchý Petr1
    Klíma Stanislav2
  •  
  • Šejirman Robert1
    Semencová Jana2
  •  
  • Suchý Petr2
    Mikolášek Marek1
  •  
  • Šejirman Robert2
    Cibulka Ondřej0
  •  
  • Semencová Jana2
    Semsch Petr1
  •  
  • Čepeláková Lenka0
    Suchý Petr2
  •  
  • Mikolášek Marek2
    Kraus Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Šejirman Robert1
  •  
  • Semencová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Čepeláková Lenka1
  •  
  • Mikolášek Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorná Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Kraus Karel2
    Šejirman Robert1
  •  
  • Semencová Jana0
    Suchý Petr2
  •  
  • Pomahač Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Semsch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Minařík Jiří2
    Čepeláková Lenka0
  •  
  • Mikolášek Marek0
    Cibulka Ondřej2
  •  
  • Klíma Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorná Markéta2
    Kraus Karel1
  •  
  • Suchý Petr1
    Pomahač Lukáš2
  •  
  • Semsch Petr0
    Minařík Jiří2
  •  
  • Cibulka Ondřej1
    Klíma Stanislav2
  •  
  • Pokorná Markéta1
    Pomahač Lukáš2
  •  
  • Minařík Jiří2
    Klíma Stanislav1
  •  
  • Pomahač Lukáš1
    Minařík Jiří2
  •  
  • Semencová Jana1
    Minařík Jiří2
  •  
  •  Minařík Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Minařík Jiří [CZE017519]
2.Semencová Jana [CZE026980]
3.Pomahač Lukáš [CZE043464]
4.Klíma Stanislav [CZE040147]
5.Pokorná Markéta [CZE054536]
5.Suchý Petr [CZE052370]
7.Šejirman Robert [CZE054560]
7.Mikolášek Marek [CZE051848]
9.Kraus Karel [CZE052436]
9.Čepeláková Lenka [CZE030429]
9.Semsch Petr [CZE061622]
9.Cibulka Ondřej [CZE062658]
#Hráč nebo pár
1.Minařík Jiří [CZE017519]
2.Semencová Jana [CZE026980]
3.Pomahač Lukáš [CZE043464]
4.Klíma Stanislav [CZE040147]
5.Pokorná Markéta [CZE054536]
5.Suchý Petr [CZE052370]
7.Šejirman Robert [CZE054560]
7.Mikolášek Marek [CZE051848]
9.Kraus Karel [CZE052436]
9.Čepeláková Lenka [CZE030429]
9.Semsch Petr [CZE061622]
9.Cibulka Ondřej [CZE062658]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz