Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.07.2020 |
Název | Bulls-eye Sportbar Riviéra, F-M 2 |
Rozhodčí | Dulava Petr |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bulls-eye, Frýdek - Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Foldyna David [CZE063430] | |
Gola Tomáš [CZE063332] | |
Havlík Michal [CZE061940] | |
Holeksa Martin [CZE054721] | |
Káňa Tomáš [CZE058864] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Paško René [CZE067124] | |
Prudký Jan [CZE053637] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž II [HOST_20] |
- Prudký Jan0
Holeksa Martin 0 Prudký Jan 1
Holeksa Martin 1 Gola Tomáš 0
Havlík Michal 0 Holeksa Martin 1 YYYHost muž I 0 Gola Tomáš 1
Dulava Petr 1 Havlík Michal 2 Foldyna David 0 YYYHost muž I 1
Dulava Petr 1 Káňa Tomáš 0 YYYHost muž II 0 Havlík Michal 1 Foldyna David 1 Paško René 0 YYYHost muž I 1 Skopalová Marcela 0
Volný_los 0 Dulava Petr 1 YYYHost muž II 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Foldyna David 1 YYYHost muž I 1 Volný_los 0
Skopalová Marcela 1 Volný_los 0 Prudký Jan 1 Dulava Petr 0 YYYHost muž II 0 Holeksa Martin 1 Paško René 1 Volný_los 0 Havlík Michal 1 Volný_los 0 Foldyna David 0 Koždoň Jan 1 YYYHost muž I 0 Gola Tomáš 1 Káňa Tomáš 1 Volný_los 0
Skopalová Marcela 0 Prudký Jan 1 Holeksa Martin 2 Paško René 1 Havlík Michal 0 Koždoň Jan 1 Gola Tomáš 1 Káňa Tomáš 0
Prudký Jan 1 Holeksa Martin 0 Koždoň Jan 1 Gola Tomáš 0
Prudký Jan 0 Koždoň Jan 1
Koždoň Jan 0 Prudký Jan 4
- Prudký Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Prudký Jan [CZE053637] |
2. | Koždoň Jan [CZE017883] |
3. | Holeksa Martin [CZE054721] |
4. | Gola Tomáš [CZE063332] |
5. | Havlík Michal [CZE061940] |
5. | YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
9. | Paško René [CZE067124] |
9. | YYYHost muž II [HOST_20] |
9. | Káňa Tomáš [CZE058864] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Prudký Jan [CZE053637] |
2. | Koždoň Jan [CZE017883] |
3. | Holeksa Martin [CZE054721] |
4. | Gola Tomáš [CZE063332] |
5. | Havlík Michal [CZE061940] |
5. | YYYHost muž I [HOST_5] |
7. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Foldyna David [CZE063430] |
9. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
9. | Paško René [CZE067124] |
9. | YYYHost muž II [HOST_20] |
9. | Káňa Tomáš [CZE058864] |
Tento turnaj nemá přihlášky online