Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2020
Názevčds řídeč
RozhodčíŠembera Pavel
Počet hráčů16
Typ turnajeČDS Cup Řídeč
MístoU Zlatého potoka, Řídeč
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Anton Jakub [CZE057034]
Beutelová Lenka [CZE019261]
Dostál Jaromír [CZE021065]
Hladinec Jiří [CZE029406]
Kneblík Ladislav [CZE002531]
Malošíková Pavlína [CZE057035]
Otevřelová Andrea [CZE057727]
Patka Jiří [CZE035695]
Sobotková Eva [CZE035591]
Šembera Pavel [CZE054681]
Telíšek Michal [CZE000968]
Tomík Marek [CZE060482]
Vacula František [CZE000253]
Vaculová Lenka [CZE000193]
Všianská Pavlína [CZE045768]
Všianský Miroslav [CZE039443]
1čds řídeč
Žádné utkání
2čds řídeč
Žádné utkání
3čds řídeč
Žádné utkání
  •  Patka Jiří0
  • Kneblík Ladislav0
    Patka Jiří1
  •  
  • Kneblík Ladislav1
    Dostál Jaromír0
  •  
  • Hladinec Jiří0
    Kneblík Ladislav1
  •  
  • Anton Jakub0
    Dostál Jaromír1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Hladinec Jiří1
  •  
  • Anton Jakub1
    Vaculová Lenka0
  •  
  • Beutelová Lenka0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Hladinec Jiří1
    Šembera Pavel0
  •  
  • Anton Jakub1
    Všianská Pavlína0
  •  
  • Telíšek Michal0
    Vaculová Lenka1
  •  
  • Beutelová Lenka1
    Vacula František0
  •  
  • Otevřelová Andrea0
    Hladinec Jiří1
  •  
  • Všianský Miroslav0
    Anton Jakub1
  •  
  • Malošíková Pavlína0
    Telíšek Michal1
  •  
  • Vaculová Lenka1
    Beutelová Lenka0
  •  
  • Kneblík Ladislav1
    Vacula František0
  •  
  • Všianská Pavlína1
    Otevřelová Andrea0
  •  
  • Hladinec Jiří0
    Tomík Marek1
  •  
  • Všianský Miroslav0
    Šembera Pavel1
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Anton Jakub0
  •  
  • Sobotková Eva1
    Malošíková Pavlína0
  •  
  • Telíšek Michal0
    Patka Jiří1
  •  
  • Vaculová Lenka0
    Kneblík Ladislav1
  •  
  • Všianská Pavlína0
    Tomík Marek1
  •  
  • Šembera Pavel0
    Dostál Jaromír1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Patka Jiří1
  •  
  • Kneblík Ladislav0
    Tomík Marek1
  •  
  • Dostál Jaromír0
    Patka Jiří1
  •  
  • Tomík Marek1
    Patka Jiří0
  •  
  • Tomík Marek1
    Patka Jiří0
  •  
  •  Tomík Marek0
#Hráč nebo pár
1.Tomík Marek [CZE060482]
2.Patka Jiří [CZE035695]
3.Kneblík Ladislav [CZE002531]
4.Dostál Jaromír [CZE021065]
5.Hladinec Jiří [CZE029406]
5.Anton Jakub [CZE057034]
7.Sobotková Eva [CZE035591]
7.Vaculová Lenka [CZE000193]
9.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Všianská Pavlína [CZE045768]
9.Šembera Pavel [CZE054681]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
13.Vacula František [CZE000253]
13.Otevřelová Andrea [CZE057727]
13.Všianský Miroslav [CZE039443]
13.Malošíková Pavlína [CZE057035]
#Hráč nebo pár
1.Tomík Marek [CZE060482]
2.Patka Jiří [CZE035695]
3.Kneblík Ladislav [CZE002531]
4.Dostál Jaromír [CZE021065]
5.Hladinec Jiří [CZE029406]
5.Anton Jakub [CZE057034]
7.Sobotková Eva [CZE035591]
7.Vaculová Lenka [CZE000193]
9.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Všianská Pavlína [CZE045768]
9.Šembera Pavel [CZE054681]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
13.Vacula František [CZE000253]
13.Otevřelová Andrea [CZE057727]
13.Všianský Miroslav [CZE039443]
13.Malošíková Pavlína [CZE057035]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz