Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.06.2020 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Krejčí Jan [CZE046641] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Mairichová Barbora [CZE041094] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Novák Dominik [CZE067293] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Ševčík Radek [CZE017361] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
- Malár David0
Malár David 1 Waldhauserová Naděžda 0
Kropáček Jindřich 0 Malár David 1
Ševčík Radek 0 Kropáček Jindřich 1 Skramušský Josef 0 Malár David 1
Ševčík Radek 1 Marková Jitka 0 Januš Jakub 0 Skramušský Josef 1
Ševčík Radek 1 Mairichová Barbora 0 Marková Jitka 1 Šlabjarová Pavla 0 Kolařík Tomáš 0 Januš Jakub 1 Novák Dominik 0 Skramušský Josef 1
Volný_los 0 Ševčík Radek 1 Marková Jitka 1 Krejčí Jan 0 Řeháčková Lucie 0 Kolařík Tomáš 1 Novák Dominik 1 Volný_los 0
Skramušský Josef 1 Volný_los 0 Ševčík Radek 0 Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 1 Marková Jitka 0 Buka Karel 1 Krejčí Jan 0 Řeháčková Lucie 0 Waldhauserová Naděžda 1 Šlabjarová Pavla 1 Kolařík Tomáš 0 Mairichová Barbora 1 Novák Dominik 0 Malár David 1 Volný_los 0
Skramušský Josef 0 Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 0 Buka Karel 1 Waldhauserová Naděžda 1 Šlabjarová Pavla 0 Mairichová Barbora 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 0 Buka Karel 1 Waldhauserová Naděžda 1 Malár David 0
Buka Karel 1 Waldhauserová Naděžda 0
Buka Karel 0 Malár David 1
- Malár David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Buka Karel [CZE041849] |
3. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Ševčík Radek [CZE017361] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
7. | Marková Jitka [CZE064593] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
9. | Mairichová Barbora [CZE041094] |
13. | Krejčí Jan [CZE046641] |
13. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Buka Karel [CZE041849] |
3. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
4. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
5. | Ševčík Radek [CZE017361] |
5. | Skramušský Josef [CZE026992] |
7. | Marková Jitka [CZE064593] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
9. | Mairichová Barbora [CZE041094] |
13. | Krejčí Jan [CZE046641] |
13. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
Tento turnaj nemá přihlášky online