Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.04.2019
Názevčds 9 Punat Olomouc
RozhodčíNovák František
Počet hráčů23
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPunat, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baďura Radek [CZE056018]
Dokoupil Josef [CZE034175]
Fiala Michal [CZE062260]
Grégr Jiří [CZE042658]
Grmelová Petra [CZE000174]
Hlačík Pavel [CZE038586]
Hlubinka Milan [CZE019266]
Holínek Bořivoj [CZE057711]
Horváth David [CZE022558]
Kostorek Jan [CZE051677]
Novák František [CZE000466]
Ráža Josef [CZE031975]
Rážová Zuzana [CZE050312]
Satora David [CZE018533]
Selucký Bohumil [CZE019217]
Schön Jakub [CZE062677]
Soušek Petr [CZE037031]
Spurná Vlasta [CZE001052]
Stehlík Petr [CZE047001]
Šipula David [CZE059158]
Šipula Petr [CZE049063]
Toman Petr [CZE058748]
Vysloužil Ladislav [CZE035030]
1čds 9 Punat Olomouc
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Grégr Jiří0
  • Grégr Jiří1
    Vysloužil Ladislav0
  •  
  • Satora David0
    Grégr Jiří1
  •  
  • Soušek Petr0
    Satora David1
  •  
  • Rážová Zuzana0
    Grégr Jiří1
  •  
  • Soušek Petr1
    Schön Jakub0
  •  
  • Rážová Zuzana1
    Toman Petr0
  •  
  • Soušek Petr1
    Hlačík Pavel0
  •  
  • Schön Jakub1
    Selucký Bohumil0
  •  
  • Šipula Petr0
    Rážová Zuzana1
  •  
  • Baďura Radek0
    Toman Petr1
  •  
  • Grmelová Petra0
    Soušek Petr1
  •  
  • Schön Jakub1
    Ráža Josef0
  •  
  • Šipula Petr1
    Holínek Bořivoj0
  •  
  • Hlubinka Milan0
    Baďura Radek1
  •  
  • Grmelová Petra1
    Kostorek Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Soušek Petr1
  •  
  • Fiala Michal0
    Schön Jakub1
  •  
  • Ráža Josef1
    Horváth David0
  •  
  • Šipula Petr1
    Stehlík Petr0
  •  
  • Dokoupil Josef0
    Holínek Bořivoj1
  •  
  • Spurná Vlasta0
    Hlubinka Milan1
  •  
  • Baďura Radek1
    Šipula David0
  •  
  • Volný_los0
    Grmelová Petra1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Fiala Michal1
  •  
  • Ráža Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šipula Petr1
  •  
  • Dokoupil Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Spurná Vlasta1
  •  
  • Baďura Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Šipula David1
    Volný_los0
  •  
  • Grmelová Petra0
    Grégr Jiří1
  •  
  • Selucký Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Hlubinka Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Novák František1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Michal0
    Holínek Bořivoj1
  •  
  • Hlačík Pavel1
    Ráža Josef0
  •  
  • Stehlík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Horváth David1
    Volný_los0
  •  
  • Vysloužil Ladislav1
    Šipula Petr0
  •  
  • Dokoupil Josef0
    Toman Petr1
  •  
  • Schön Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Soušek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Spurná Vlasta0
    Satora David1
  •  
  • Rážová Zuzana1
    Baďura Radek0
  •  
  • Kostorek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šipula David0
    Grégr Jiří1
  •  
  • Selucký Bohumil1
    Hlubinka Milan0
  •  
  • Novák František1
    Holínek Bořivoj0
  •  
  • Hlačík Pavel1
    Stehlík Petr0
  •  
  • Horváth David0
    Vysloužil Ladislav1
  •  
  • Toman Petr1
    Schön Jakub0
  •  
  • Soušek Petr0
    Satora David1
  •  
  • Rážová Zuzana1
    Kostorek Jan0
  •  
  • Grégr Jiří1
    Selucký Bohumil0
  •  
  • Novák František1
    Hlačík Pavel0
  •  
  • Vysloužil Ladislav1
    Toman Petr0
  •  
  • Satora David1
    Rážová Zuzana0
  •  
  • Grégr Jiří0
    Novák František1
  •  
  • Vysloužil Ladislav1
    Satora David0
  •  
  • Novák František1
    Vysloužil Ladislav0
  •  
  • Novák František1
    Grégr Jiří0
  •  
  •  Novák František0
#Hráč nebo pár
1.Novák František [CZE000466]
2.Grégr Jiří [CZE042658]
3.Vysloužil Ladislav [CZE035030]
4.Satora David [CZE018533]
5.Soušek Petr [CZE037031]
5.Rážová Zuzana [CZE050312]
7.Schön Jakub [CZE062677]
7.Toman Petr [CZE058748]
9.Baďura Radek [CZE056018]
9.Šipula Petr [CZE049063]
9.Selucký Bohumil [CZE019217]
9.Hlačík Pavel [CZE038586]
13.Hlubinka Milan [CZE019266]
13.Holínek Bořivoj [CZE057711]
13.Ráža Josef [CZE031975]
13.Grmelová Petra [CZE000174]
17.Šipula David [CZE059158]
17.Spurná Vlasta [CZE001052]
17.Dokoupil Josef [CZE034175]
17.Stehlík Petr [CZE047001]
17.Horváth David [CZE022558]
17.Fiala Michal [CZE062260]
17.Kostorek Jan [CZE051677]
#Hráč nebo pár
1.Novák František [CZE000466]
2.Grégr Jiří [CZE042658]
3.Vysloužil Ladislav [CZE035030]
4.Satora David [CZE018533]
5.Soušek Petr [CZE037031]
5.Rážová Zuzana [CZE050312]
7.Schön Jakub [CZE062677]
7.Toman Petr [CZE058748]
9.Baďura Radek [CZE056018]
9.Šipula Petr [CZE049063]
9.Selucký Bohumil [CZE019217]
9.Hlačík Pavel [CZE038586]
13.Hlubinka Milan [CZE019266]
13.Holínek Bořivoj [CZE057711]
13.Ráža Josef [CZE031975]
13.Grmelová Petra [CZE000174]
17.Šipula David [CZE059158]
17.Spurná Vlasta [CZE001052]
17.Dokoupil Josef [CZE034175]
17.Stehlík Petr [CZE047001]
17.Horváth David [CZE022558]
17.Fiala Michal [CZE062260]
17.Kostorek Jan [CZE051677]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz