Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.06.2020 |
Název | 501Do |
Rozhodčí | Bádal Ludvík |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Buldoc Cup Moravská Třebová |
Místo | Na Růžku , Moravská Třebová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bádal Ludvík [CZE055567] | |
Budiš David [CZE064179] | |
Fečo Štefan [CZE041021] | |
Fotr Kamil [CZE009291] | |
Grepl Lubomír [CZE037013] | |
Neumann Milan [CZE064177] | |
Rédová Kateřina [CZE064178] | |
Sodomková Nikola [CZE059507] | |
Stejskal Robin [CZE033901] | |
Žák Marek [CZE058100] |
- Budiš David0
Stejskal Robin 0 Budiš David 1
Stejskal Robin 1 Žák Marek 0
Stejskal Robin 1 Bádal Ludvík 0 Rédová Kateřina 0 Žák Marek 1
Grepl Lubomír 0 Stejskal Robin 1 Rédová Kateřina 1 Sodomková Nikola 0
Fotr Kamil 0 Grepl Lubomír 1 Volný_los 0 Stejskal Robin 1 Volný_los 0 Rédová Kateřina 1 Neumann Milan 0 Sodomková Nikola 1
Volný_los 0 Fotr Kamil 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Neumann Milan 1 Volný_los 0
Sodomková Nikola 1 Volný_los 0 Budiš David 1 Fotr Kamil 0 Bádal Ludvík 1 Volný_los 0 Rédová Kateřina 1 Volný_los 0 Stejskal Robin 1 Volný_los 0 Fečo Štefan 1 Volný_los 0 Grepl Lubomír 1 Neumann Milan 0 Žák Marek 1 Volný_los 0
Sodomková Nikola 0 Budiš David 1 Bádal Ludvík 1 Rédová Kateřina 0 Stejskal Robin 0 Fečo Štefan 1 Grepl Lubomír 0 Žák Marek 1
Budiš David 1 Bádal Ludvík 0 Fečo Štefan 1 Žák Marek 0
Budiš David 0 Fečo Štefan 1
Fečo Štefan 1 Budiš David 0
- Fečo Štefan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fečo Štefan [CZE041021] |
2. | Budiš David [CZE064179] |
3. | Stejskal Robin [CZE033901] |
4. | Žák Marek [CZE058100] |
5. | Bádal Ludvík [CZE055567] |
5. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
7. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
7. | Sodomková Nikola [CZE059507] |
9. | Neumann Milan [CZE064177] |
9. | Fotr Kamil [CZE009291] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Fečo Štefan [CZE041021] |
2. | Budiš David [CZE064179] |
3. | Stejskal Robin [CZE033901] |
4. | Žák Marek [CZE058100] |
5. | Bádal Ludvík [CZE055567] |
5. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
7. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
7. | Sodomková Nikola [CZE059507] |
9. | Neumann Milan [CZE064177] |
9. | Fotr Kamil [CZE009291] |
Tento turnaj nemá přihlášky online