Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.06.2020 |
Název | Omega |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kněžík Radim [CZE054712] | |
Kněžíková Silvie [CZE054722] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Koval Roman [CZE058998] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Mikovčáková Kateřina [CZE057005] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
Vnenk Rostislav 1 Kněžík Radim 0
Otipka Tomáš 0 Vnenk Rostislav 1 Kněžík Radim 1 Malíková Naděžda 0
Opěla Robin 0 Otipka Tomáš 1 Mikovčáková Kateřina 0 Kněžík Radim 1
Opěla Robin 1 Brychlec Lukáš 0 Dunajová Helena Ing. 0 Otipka Tomáš 1 Mikovčáková Kateřina 1 Koval Jiří 0 Kněžík Radim 1 Koval Roman 0
Volný_los 0 Opěla Robin 1 Dunajová Helena Ing. 1 Pokorný Pavel 0 Mikovčáková Kateřina 1 Kněžíková Silvie 0 Kněžík Radim 1 Volný_los 0
Koval Roman 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0 Dunajová Helena Ing. 0 Koval Jiří 1 Pokorný Pavel 0 Kollár Jan 1 Otipka Tomáš 1 Mikovčáková Kateřina 0 Malíková Naděžda 1 Kněžíková Silvie 0 Kněžík Radim 0 Dunaj Milan 1 Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0
Koval Roman 0 Vnenk Rostislav 1 Koval Jiří 0 Kollár Jan 1 Otipka Tomáš 0 Malíková Naděžda 1 Dunaj Milan 1 Brychlec Lukáš 0
Vnenk Rostislav 0 Kollár Jan 1 Malíková Naděžda 0 Dunaj Milan 1
Kollár Jan 0 Dunaj Milan 1
Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Kněžík Radim [CZE054712] |
5. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
7. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
9. | Koval Roman [CZE058998] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
13. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
13. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Kněžík Radim [CZE054712] |
5. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
7. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
9. | Koval Roman [CZE058998] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
13. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
13. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
Tento turnaj nemá přihlášky online