Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.06.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Bureš Karel |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Pokratická Hospůdka |
Místo | Pokratická hospůdka, U kapličky 443/1, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Belza Zdeněk [CZE059361] | |
Boor Jan [CZE009724] | |
Bureš Karel [CZE050682] | |
Grušpier Ladislav [CZE016116] | |
Grušpierová Monika [CZE016121] | |
Chloupek Radim [CZE010722] | |
Kašparová Veronika [CZE054811] | |
Košík Milan [CZE017601] | |
Kozák Pavel [CZE017599] | |
Kutzler Ludvík [CZE008637] | |
Pokorný Vlastimil [CZE000823] | |
Pomeje Daniel [CZE057187] | |
Sládek Martin [CZE017374] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
- Kozák Pavel0
Kutzler Ludvík 0 Kozák Pavel 1
Pokorný Vlastimil 0 Kutzler Ludvík 1
Sládek Martin 0 Pokorný Vlastimil 1 Grušpier Ladislav 0 Kutzler Ludvík 1
Sládek Martin 1 Belza Zdeněk 0 Pomeje Daniel 0 Grušpier Ladislav 1
Kašparová Veronika 0 Sládek Martin 1 Bureš Karel 0 Belza Zdeněk 1 Tibitanzl Lukáš 0 Pomeje Daniel 1 Grušpier Ladislav 1 Košík Milan 0
Volný_los 0 Kašparová Veronika 1 Bureš Karel 1 Chloupek Radim 0 Tibitanzl Lukáš 1 Suchý Michal 0 Grušpierová Monika 0 Grušpier Ladislav 1
Boor Jan 1 Volný_los 0 Košík Milan 1 Kašparová Veronika 0 Pomeje Daniel 1 Bureš Karel 0 Pokorný Vlastimil 1 Chloupek Radim 0 Tibitanzl Lukáš 0 Belza Zdeněk 1 Suchý Michal 0 Kutzler Ludvík 1 Sládek Martin 1 Grušpierová Monika 0 Kozák Pavel 1 Grušpier Ladislav 0
Boor Jan 1 Košík Milan 0 Pomeje Daniel 0 Pokorný Vlastimil 1 Belza Zdeněk 0 Kutzler Ludvík 1 Sládek Martin 0 Kozák Pavel 1
Boor Jan 1 Pokorný Vlastimil 0 Kutzler Ludvík 0 Kozák Pavel 1
Boor Jan 1 Kozák Pavel 0
Boor Jan 1 Kozák Pavel 0
- Boor Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Kozák Pavel [CZE017599] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Sládek Martin [CZE017374] |
5. | Grušpier Ladislav [CZE016116] |
7. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Pomeje Daniel [CZE057187] |
9. | Košík Milan [CZE017601] |
9. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
9. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
13. | Chloupek Radim [CZE010722] |
13. | Suchý Michal [CZE011383] |
13. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Boor Jan [CZE009724] |
2. | Kozák Pavel [CZE017599] |
3. | Kutzler Ludvík [CZE008637] |
4. | Pokorný Vlastimil [CZE000823] |
5. | Sládek Martin [CZE017374] |
5. | Grušpier Ladislav [CZE016116] |
7. | Belza Zdeněk [CZE059361] |
7. | Pomeje Daniel [CZE057187] |
9. | Košík Milan [CZE017601] |
9. | Tibitanzl Lukáš [CZE045064] |
9. | Bureš Karel [CZE050682] |
9. | Kašparová Veronika [CZE054811] |
13. | Chloupek Radim [CZE010722] |
13. | Suchý Michal [CZE011383] |
13. | Grušpierová Monika [CZE016121] |
Tento turnaj nemá přihlášky online