Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.06.2020 |
Název | Kobra starší |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Open mládež |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čvančarová Julie [CZE067286] | |
Hanuš Jan [CZE057363] | |
Křížek Tomáš [CZE053835] | |
Maříková Anežka [CZE057365] | |
Nechvátalová Šárka [CZE057173] | |
Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] | |
Okrouhlíková Sára [CZE057179] | |
Rais Jakub [CZE067287] | |
Skalický Ondřej [CZE065741] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Vlček Daniel [CZE060678] |
- Skalický Ondřej0
Sroka Maxim 0 Skalický Ondřej 1
Sroka Maxim 1 Vlček Daniel 0
Sroka Maxim 1 Maříková Anežka 0 Vlček Daniel 1 Hanuš Jan 0
Sroka Maxim 1 Okrouhlík Tadeáš 0 Rais Jakub 0 Vlček Daniel 1
Okrouhlíková Sára 0 Sroka Maxim 1 Okrouhlík Tadeáš 1 Čvančarová Julie 0 Nechvátalová Šárka 0 Rais Jakub 1 Vlček Daniel 1 Křížek Tomáš 0
Volný_los 0 Okrouhlíková Sára 1 Okrouhlík Tadeáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Nechvátalová Šárka 1 Vlček Daniel 1 Volný_los 0
Srazil Jaroslav 1 Volný_los 0 Křížek Tomáš 1 Okrouhlíková Sára 0 Rais Jakub 1 Okrouhlík Tadeáš 0 Maříková Anežka 1 Volný_los 0 Hanuš Jan 1 Volný_los 0 Nechvátalová Šárka 0 Čvančarová Julie 1 Vlček Daniel 0 Skalický Ondřej 1 Sroka Maxim 1 Volný_los 0
Srazil Jaroslav 1 Křížek Tomáš 0 Rais Jakub 0 Maříková Anežka 1 Hanuš Jan 1 Čvančarová Julie 0 Skalický Ondřej 1 Sroka Maxim 0
Srazil Jaroslav 1 Maříková Anežka 0 Hanuš Jan 0 Skalický Ondřej 1
Srazil Jaroslav 1 Skalický Ondřej 0
Srazil Jaroslav 0 Skalický Ondřej 1
- Skalický Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skalický Ondřej [CZE065741] |
2. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
3. | Sroka Maxim [CZE062112] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Maříková Anežka [CZE057365] |
5. | Hanuš Jan [CZE057363] |
7. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
7. | Rais Jakub [CZE067287] |
9. | Křížek Tomáš [CZE053835] |
9. | Nechvátalová Šárka [CZE057173] |
9. | Čvančarová Julie [CZE067286] |
9. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Skalický Ondřej [CZE065741] |
2. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
3. | Sroka Maxim [CZE062112] |
4. | Vlček Daniel [CZE060678] |
5. | Maříková Anežka [CZE057365] |
5. | Hanuš Jan [CZE057363] |
7. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
7. | Rais Jakub [CZE067287] |
9. | Křížek Tomáš [CZE053835] |
9. | Nechvátalová Šárka [CZE057173] |
9. | Čvančarová Julie [CZE067286] |
9. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
Tento turnaj nemá přihlášky online