Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.06.2020 |
Název | JPC Baráček |
Rozhodčí | Minařík Jiří |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | JC Litvínov Fotbalová hospůdka |
Místo | Fotbalová hospůdka, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Boumová Kateřina [CZE056851] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Cibulka Václav [CZE005797] | |
Čapík Jan [CZE009757] | |
David Karel [CZE004342] | |
Klíma Stanislav [CZE040147] | |
Klindera Ladislav [CZE033021] | |
Kraus Karel [CZE043131] | |
Kraus Karel [CZE052436] | |
Kubík Petr [CZE002084] | |
Kubíková Pavla [CZE030187] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Novotný Josef [CZE054538] | |
Pokorná Markéta [CZE054536] | |
Pomahač Lukáš [CZE043464] | |
Semencová Jana [CZE026980] | |
Semenec Václav [CZE037918] | |
Schreiber Michal [CZE049320] | |
Stechmüller Jiří [CZE002853] | |
Šůla Miloslav [CZE064291] | |
Trubač Filip [CZE066026] |
- Stechmüller Jiří0
Minařík Jiří 0 Stechmüller Jiří 2
Minařík Jiří 2 David Karel 0
Cibulka Václav 1 Minařík Jiří 2 David Karel 2 Pomahač Lukáš 1
Cibulka Václav 2 Pokorná Markéta 0 Kraus Karel (052436) 1 David Karel 2
Cibulka Václav 2 Klindera Ladislav 1 Pokorná Markéta 2 Kubík Petr 0 Kraus Karel (052436) 2 Cibulka Ondřej 0 David Karel 2 Semenec Václav 0
Cibulka Václav 2 Šůla Miloslav 0 Pokorná Markéta 2 Schreiber Michal 0 Kraus Karel (052436) 2 Čapík Jan 0 Boumová Kateřina 0 David Karel 2
Kubíková Pavla 0 Cibulka Václav 2 Volný_los 0 Šůla Miloslav 1 Klíma Stanislav 1 Pokorná Markéta 2 Schreiber Michal 2 Trubač Filip 1 Kraus Karel (043131) 0 Kraus Karel (052436) 2 Volný_los 0 Čapík Jan 1 Volný_los 0 Boumová Kateřina 1 Novotný Josef 1 David Karel 2
Volný_los 0 Kubíková Pavla 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Klíma Stanislav 1 Schreiber Michal 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kraus Karel (043131) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Novotný Josef 1 Volný_los 0
David Karel 1 Volný_los 0 Kubíková Pavla 0 Kubík Petr 2 Semencová Jana 1 Volný_los 0 Boumová Kateřina 1 Volný_los 0 Čapík Jan 1 Volný_los 0 Pomahač Lukáš 2 Klíma Stanislav 0 Klindera Ladislav 2 Schreiber Michal 1 Kraus Karel (052436) 1 Volný_los 0 Trubač Filip 1 Volný_los 0 Semenec Václav 2 Kraus Karel (043131) 0 Stechmüller Jiří 1 Volný_los 0 Pokorná Markéta 1 Volný_los 0 Šůla Miloslav 1 Volný_los 0 Cibulka Ondřej 1 Volný_los 0 Novotný Josef 1 Cibulka Václav 2 Minařík Jiří 1 Volný_los 0
David Karel 1 Kubík Petr 2 Semencová Jana 2 Boumová Kateřina 0 Čapík Jan 0 Pomahač Lukáš 2 Klindera Ladislav 2 Kraus Karel (052436) 0 Trubač Filip 0 Semenec Václav 2 Stechmüller Jiří 2 Pokorná Markéta 1 Šůla Miloslav 1 Cibulka Ondřej 2 Cibulka Václav 1 Minařík Jiří 2
Kubík Petr 1 Semencová Jana 2 Pomahač Lukáš 2 Klindera Ladislav 0 Semenec Václav 1 Stechmüller Jiří 2 Cibulka Ondřej 1 Minařík Jiří 2
Semencová Jana 2 Pomahač Lukáš 0 Stechmüller Jiří 2 Minařík Jiří 0
Semencová Jana 2 Stechmüller Jiří 1
Semencová Jana 2 Stechmüller Jiří 1
- Semencová Jana0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semencová Jana [CZE026980] |
2. | Stechmüller Jiří [CZE002853] |
3. | Minařík Jiří [CZE017519] |
4. | David Karel [CZE004342] |
5. | Cibulka Václav [CZE005797] |
5. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
7. | Pokorná Markéta [CZE054536] |
7. | Kraus Karel [CZE052436] |
9. | Semenec Václav [CZE037918] |
9. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
9. | Kubík Petr [CZE002084] |
9. | Klindera Ladislav [CZE033021] |
13. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
13. | Čapík Jan [CZE009757] |
13. | Schreiber Michal [CZE049320] |
13. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
17. | Novotný Josef [CZE054538] |
17. | Kraus Karel [CZE043131] |
17. | Trubač Filip [CZE066026] |
17. | Klíma Stanislav [CZE040147] |
17. | Kubíková Pavla [CZE030187] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semencová Jana [CZE026980] |
2. | Stechmüller Jiří [CZE002853] |
3. | Minařík Jiří [CZE017519] |
4. | David Karel [CZE004342] |
5. | Cibulka Václav [CZE005797] |
5. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
7. | Pokorná Markéta [CZE054536] |
7. | Kraus Karel [CZE052436] |
9. | Semenec Václav [CZE037918] |
9. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
9. | Kubík Petr [CZE002084] |
9. | Klindera Ladislav [CZE033021] |
13. | Boumová Kateřina [CZE056851] |
13. | Čapík Jan [CZE009757] |
13. | Schreiber Michal [CZE049320] |
13. | Šůla Miloslav [CZE064291] |
17. | Novotný Josef [CZE054538] |
17. | Kraus Karel [CZE043131] |
17. | Trubač Filip [CZE066026] |
17. | Klíma Stanislav [CZE040147] |
17. | Kubíková Pavla [CZE030187] |
Tento turnaj nemá přihlášky online