Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.06.2020 |
Název | Cukrárna Náchod, Komenského 581 |
Rozhodčí | Lamka Josef |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Cukrárny |
Místo | Cukrárna, Náchod |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Geťko Jiří [CZE041060] | |
Honsnejman Václav [CZE012396] | |
Kábrt Michal [CZE053920] | |
Lamka Josef [CZE055816] | |
Lamka Josef [CZE062283] | |
Pavlista Zdeněk [CZE040444] | |
Ponke Michal [CZE067191] | |
Semerák Tomáš [CZE018712] | |
Šašinka Libor [CZE066525] | |
Štim Jan [CZE024413] | |
Tupcová Renata [CZE054047] |
- Kábrt Michal0
Kábrt Michal 1 Honsnejman Václav 0
Pavlista Zdeněk 0 Kábrt Michal 1
Pavlista Zdeněk 1 Semerák Tomáš 0 Kábrt Michal 1 Štim Jan 0
Geťko Jiří 0 Pavlista Zdeněk 1 Kábrt Michal 1 Lamka Josef (062283) 0
Šašinka Libor 0 Geťko Jiří 1 Volný_los 0 Pavlista Zdeněk 1 Kábrt Michal 1 Ponke Michal 0 Tupcová Renata 0 Lamka Josef (062283) 1
Volný_los 0 Šašinka Libor 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kábrt Michal 1 Tupcová Renata 1 Volný_los 0
Lamka Josef (062283) 1 Volný_los 0 Šašinka Libor 0 Honsnejman Václav 1 Semerák Tomáš 1 Volný_los 0 Ponke Michal 1 Volný_los 0 Pavlista Zdeněk 1 Volný_los 0 Kábrt Michal 0 Štim Jan 1 Lamka Josef (055816) 1 Tupcová Renata 0 Geťko Jiří 1 Volný_los 0
Lamka Josef (062283) 0 Honsnejman Václav 1 Semerák Tomáš 1 Ponke Michal 0 Pavlista Zdeněk 0 Štim Jan 1 Lamka Josef (055816) 1 Geťko Jiří 0
Honsnejman Václav 1 Semerák Tomáš 0 Štim Jan 0 Lamka Josef (055816) 1
Honsnejman Václav 0 Lamka Josef (055816) 1
Lamka Josef (055816) 0 Kábrt Michal 1
- Kábrt Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kábrt Michal [CZE053920] |
2. | Lamka Josef [CZE055816] |
3. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
4. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Štim Jan [CZE024413] |
7. | Geťko Jiří [CZE041060] |
7. | Lamka Josef [CZE062283] |
9. | Tupcová Renata [CZE054047] |
9. | Ponke Michal [CZE067191] |
9. | Šašinka Libor [CZE066525] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kábrt Michal [CZE053920] |
2. | Lamka Josef [CZE055816] |
3. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
4. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Štim Jan [CZE024413] |
7. | Geťko Jiří [CZE041060] |
7. | Lamka Josef [CZE062283] |
9. | Tupcová Renata [CZE054047] |
9. | Ponke Michal [CZE067191] |
9. | Šašinka Libor [CZE066525] |
Tento turnaj nemá přihlášky online