Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.06.2020 |
Název | 501 DO, MO |
Rozhodčí | Masopustová Jana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Teplický Pohár |
Místo | Herna 999, Krupka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Helebrant Lukáš [CZE041447] | |
Hlous Tomáš [CZE026335] | |
Hvolka David [CZE042738] | |
Chára Hynek [CZE037741] | |
Chárová Zdenka [CZE042456] | |
Masopustová Jana [CZE039221] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] | |
Slába Jiří [CZE049116] |
- Slába Jiří0
Hvolka David 0 Slába Jiří 1
Brudna Josef 0 Hvolka David 1
Masopustová Jana 0 Brudna Josef 1 Chárová Zdenka 0 Hvolka David 1
Masopustová Jana 1 Hlous Tomáš 0 Chárová Zdenka 1 Schneider Petr 0
Masopustová Jana 1 Schneiderová Marie 0 Volný_los 0 Hlous Tomáš 1 Volný_los 0 Chárová Zdenka 1 Chára Hynek 0 Schneider Petr 1
Volný_los 0 Masopustová Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Chára Hynek 1 Volný_los 0
Helebrant Lukáš 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Masopustová Jana 0 Chárová Zdenka 1 Volný_los 0 Brudna Josef 1 Volný_los 0 Hlous Tomáš 1 Volný_los 0 Slába Jiří 1 Volný_los 0 Chára Hynek 0 Hvolka David 1 Schneiderová Marie 1 Volný_los 0
Helebrant Lukáš 1 Schneider Petr 0 Chárová Zdenka 0 Brudna Josef 1 Hlous Tomáš 0 Slába Jiří 1 Hvolka David 1 Schneiderová Marie 0
Helebrant Lukáš 1 Brudna Josef 0 Slába Jiří 1 Hvolka David 0
Helebrant Lukáš 1 Slába Jiří 0
Helebrant Lukáš 1 Slába Jiří 0
- Helebrant Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Helebrant Lukáš [CZE041447] |
2. | Slába Jiří [CZE049116] |
3. | Hvolka David [CZE042738] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
7. | Hlous Tomáš [CZE026335] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Chára Hynek [CZE037741] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Helebrant Lukáš [CZE041447] |
2. | Slába Jiří [CZE049116] |
3. | Hvolka David [CZE042738] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
7. | Hlous Tomáš [CZE026335] |
7. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Chára Hynek [CZE037741] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
Tento turnaj nemá přihlášky online