Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.06.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Zajíčková Adéla |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Chabařovická, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Havel Lukáš [CZE030077] | |
Kapias Roman [CZE053375] | |
Kopec Vladimír [CZE041947] | |
Kubina Lukáš [CZE060220] | |
Kubinová Nina [CZE058667] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Messnerová Marta [CZE057440] | |
Miňovský Michal [CZE036975] | |
Rudolf Zdeněk [CZE060261] | |
Spěváček Milan [CZE046917] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Zajíčková Adéla [CZE057778] |
- Kubinová Nina0
Rudolf Zdeněk 0 Kubinová Nina 1
Rudolf Zdeněk 1 Kubina Lukáš 0
Rudolf Zdeněk 1 Kopec Vladimír 0 Kubina Lukáš 1 Spěváček Milan 0
Rudolf Zdeněk 1 Messnerová Marta 0 Zajíčková Adéla 0 Kubina Lukáš 1
Havel Lukáš 0 Rudolf Zdeněk 1 Messnerová Marta 1 Labant Milan 0 Zajíčková Adéla 1 Labantová Radka 0 Miňovský Michal 0 Kubina Lukáš 1
Volný_los 0 Havel Lukáš 1 Messnerová Marta 1 Kapias Roman 0 Volný_los 0 Zajíčková Adéla 1 Miňovský Michal 1 Volný_los 0
Kubinová Nina 1 Volný_los 0 Kubina Lukáš 1 Havel Lukáš 0 Labantová Radka 1 Messnerová Marta 0 Kopec Vladimír 1 Kapias Roman 0 Labant Milan 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav 1 Zajíčková Adéla 0 Miňovský Michal 0 Rudolf Zdeněk 1 Spěváček Milan 1 Volný_los 0
Kubinová Nina 1 Kubina Lukáš 0 Labantová Radka 0 Kopec Vladimír 1 Labant Milan 0 Srazil Jaroslav 1 Rudolf Zdeněk 0 Spěváček Milan 1
Kubinová Nina 1 Kopec Vladimír 0 Srazil Jaroslav 1 Spěváček Milan 0
Kubinová Nina 0 Srazil Jaroslav 1
Srazil Jaroslav 1 Kubinová Nina 0
- Srazil Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
2. | Kubinová Nina [CZE058667] |
3. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
4. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
5. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
5. | Spěváček Milan [CZE046917] |
7. | Messnerová Marta [CZE057440] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Miňovský Michal [CZE036975] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Havel Lukáš [CZE030077] |
13. | Kapias Roman [CZE053375] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
2. | Kubinová Nina [CZE058667] |
3. | Rudolf Zdeněk [CZE060261] |
4. | Kubina Lukáš [CZE060220] |
5. | Kopec Vladimír [CZE041947] |
5. | Spěváček Milan [CZE046917] |
7. | Messnerová Marta [CZE057440] |
7. | Zajíčková Adéla [CZE057778] |
9. | Miňovský Michal [CZE036975] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Labant Milan [CZE040539] |
9. | Havel Lukáš [CZE030077] |
13. | Kapias Roman [CZE053375] |
Tento turnaj nemá přihlášky online