Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.06.2020 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Masař Petr |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | MJČ U Žáby Dubičné |
Místo | U Žáby, Dubičné |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albert Vít [CZE049037] | |
Benkovský Luboš [CZE051782] | |
Cahák Michal [CZE059855] | |
Candra Ivo [CZE005122] | |
Holeček Zdeněk [CZE029121] | |
Kalík Petr [CZE052859] | |
Kraus Jan [CZE006700] | |
Masař Petr [CZE043965] | |
Motáň Miroslav [CZE031978] | |
Pauknerová Jana [CZE057272] | |
Petřek Ludvík [CZE004049] | |
Skála David [CZE053778] | |
Šimon Jiří [CZE018514] |
- Holeček Zdeněk0
Holeček Zdeněk 2 Albert Vít 0
Holeček Zdeněk 2 Cahák Michal 0
Skála David 0 Holeček Zdeněk 2 Šimon Jiří 0 Cahák Michal 2
Skála David 2 Candra Ivo 0 Šimon Jiří 2 Kalík Petr 0
Motáň Miroslav 0 Skála David 2 Candra Ivo 2 Petřek Ludvík 0 Šimon Jiří 2 Benkovský Luboš 0 Kalík Petr 2 Pauknerová Jana 0
Volný_los 0 Motáň Miroslav 1 Candra Ivo 2 Masař Petr 0 Volný_los 0 Šimon Jiří 1 Kalík Petr 1 Volný_los 0
Pauknerová Jana 1 Volný_los 0 Albert Vít 2 Motáň Miroslav 0 Holeček Zdeněk 2 Candra Ivo 0 Benkovský Luboš 2 Masař Petr 0 Petřek Ludvík 1 Volný_los 0 Cahák Michal 2 Šimon Jiří 0 Kalík Petr 0 Skála David 2 Kraus Jan 1 Volný_los 0
Pauknerová Jana 0 Albert Vít 2 Holeček Zdeněk 2 Benkovský Luboš 0 Petřek Ludvík 0 Cahák Michal 2 Skála David 0 Kraus Jan 2
Albert Vít 2 Holeček Zdeněk 0 Cahák Michal 0 Kraus Jan 2
Albert Vít 0 Kraus Jan 2
Kraus Jan 2 Holeček Zdeněk 0
- Kraus Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Jan [CZE006700] |
2. | Holeček Zdeněk [CZE029121] |
3. | Albert Vít [CZE049037] |
4. | Cahák Michal [CZE059855] |
5. | Skála David [CZE053778] |
5. | Šimon Jiří [CZE018514] |
7. | Candra Ivo [CZE005122] |
7. | Kalík Petr [CZE052859] |
9. | Pauknerová Jana [CZE057272] |
9. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
9. | Petřek Ludvík [CZE004049] |
9. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
13. | Masař Petr [CZE043965] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kraus Jan [CZE006700] |
2. | Holeček Zdeněk [CZE029121] |
3. | Albert Vít [CZE049037] |
4. | Cahák Michal [CZE059855] |
5. | Skála David [CZE053778] |
5. | Šimon Jiří [CZE018514] |
7. | Candra Ivo [CZE005122] |
7. | Kalík Petr [CZE052859] |
9. | Pauknerová Jana [CZE057272] |
9. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
9. | Petřek Ludvík [CZE004049] |
9. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
13. | Masař Petr [CZE043965] |
Tento turnaj nemá přihlášky online