Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.05.2020 |
Název | Jackpot 501DO |
Rozhodčí | Kohutková Dana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Litoměřice Gambáč |
Místo | U Beránka, Litoměřice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balušík Marek [CZE062854] | |
Bartoš Radek [CZE016231] | |
Bartošová Markéta [CZE052187] | |
Fiedler Jan [CZE064755] | |
Kohutka Jiří [CZE009973] | |
Kohutková Dana [CZE022015] | |
Stoklasa Jiří [CZE036162] | |
Suchý Michal [CZE011383] | |
Tájek Pavel [CZE045732] | |
Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
- Bartošová Markéta0
Kohutka Jiří 1 Bartošová Markéta 2
Suchý Michal 0 Kohutka Jiří 2
Kohutková Dana 0 Suchý Michal 2 Balušík Marek 1 Kohutka Jiří 2
Tájek Pavel 0 Kohutková Dana 2 Bartoš Radek 0 Balušík Marek 2
Tájek Pavel 2 Stoklasa Jiří 1 Volný_los 0 Kohutková Dana 1 Volný_los 0 Bartoš Radek 1 Fiedler Jan 0 Balušík Marek 2
Volný_los 0 Tájek Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Fiedler Jan 1 Volný_los 0
Bartošová Markéta 1 Volný_los 0 Tájek Pavel 0 Balušík Marek 1 Suchý Michal 1 Volný_los 0 Bartoš Radek 1 Volný_los 0 Kohutková Dana 1 Volný_los 0 Kohutka Jiří 1 Volný_los 0 Fiedler Jan 0 Stoklasa Jiří 2 Tvrzník Tomáš 1 Volný_los 0
Bartošová Markéta 2 Balušík Marek 1 Suchý Michal 2 Bartoš Radek 0 Kohutková Dana 1 Kohutka Jiří 2 Stoklasa Jiří 0 Tvrzník Tomáš 2
Bartošová Markéta 2 Suchý Michal 1 Kohutka Jiří 0 Tvrzník Tomáš 2
Bartošová Markéta 1 Tvrzník Tomáš 2
Tvrzník Tomáš 2 Bartošová Markéta 1
- Tvrzník Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
2. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
3. | Kohutka Jiří [CZE009973] |
4. | Suchý Michal [CZE011383] |
5. | Kohutková Dana [CZE022015] |
5. | Balušík Marek [CZE062854] |
7. | Tájek Pavel [CZE045732] |
7. | Bartoš Radek [CZE016231] |
9. | Fiedler Jan [CZE064755] |
9. | Stoklasa Jiří [CZE036162] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tvrzník Tomáš [CZE008782] |
2. | Bartošová Markéta [CZE052187] |
3. | Kohutka Jiří [CZE009973] |
4. | Suchý Michal [CZE011383] |
5. | Kohutková Dana [CZE022015] |
5. | Balušík Marek [CZE062854] |
7. | Tájek Pavel [CZE045732] |
7. | Bartoš Radek [CZE016231] |
9. | Fiedler Jan [CZE064755] |
9. | Stoklasa Jiří [CZE036162] |
Tento turnaj nemá přihlášky online