Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.05.2020 |
Název | 501Do |
Rozhodčí | Schuster Dominik |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Buldoc Cup Moravská Třebová |
Místo | Na Růžku , Moravská Třebová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Budiš David [CZE064179] | |
Daneš Tomáš [CZE057501] | |
Doubek Dominik [CZE066625] | |
Grepl Lubomír [CZE037013] | |
Heráková Marcela [CZE059013] | |
Hlubinka Petr [CZE019750] | |
Janoš Martin [CZE060345] | |
Koky Vladimír [CZE041068] | |
Navrátil Martin [CZE030314] | |
Polednova Barbora [CZE066679] | |
Rédová Kateřina [CZE064178] | |
Schuster Dominik [CZE056355] | |
Žák Marek [CZE058100] |
- 0
Hlubinka Petr 0 2
Hlubinka Petr 2 Janoš Martin 0
Hlubinka Petr 2 Navrátil Martin 0 Janoš Martin 2 Rédová Kateřina 0
Daneš Tomáš 0 Hlubinka Petr 2 Grepl Lubomír 1 Janoš Martin 2
Daneš Tomáš 2 Polednova Barbora 0 Hlubinka Petr 2 Žák Marek 0 Grepl Lubomír 2 Schuster Dominik 1 Doubek Dominik 0 Janoš Martin 2
Volný_los 0 Daneš Tomáš 1 Koky Vladimír 0 Hlubinka Petr 2 Heráková Marcela 1 Grepl Lubomír 2 Doubek Dominik 1 Volný_los 0
Janoš Martin 1 Volný_los 0 Daneš Tomáš 1 Navrátil Martin 2 Koky Vladimír 0 Budiš David 2 Schuster Dominik 2 Hlubinka Petr 1 Heráková Marcela 0 2 Žák Marek 2 Grepl Lubomír 0 Doubek Dominik 0 Rédová Kateřina 2 Polednova Barbora 1 Volný_los 0
Janoš Martin 0 Navrátil Martin 2 Budiš David 2 Schuster Dominik 1 2 Žák Marek 1 Rédová Kateřina 2 Polednova Barbora 1
Navrátil Martin 0 Budiš David 2 2 Rédová Kateřina 0
Budiš David 2 0
Budiš David 1 2
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | [] |
2. | Budiš David [CZE064179] |
3. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
4. | Janoš Martin [CZE060345] |
5. | Navrátil Martin [CZE030314] |
5. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
7. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
7. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
9. | Doubek Dominik [CZE066625] |
9. | Schuster Dominik [CZE056355] |
9. | Žák Marek [CZE058100] |
9. | Polednova Barbora [CZE066679] |
13. | Koky Vladimír [CZE041068] |
13. | Heráková Marcela [CZE059013] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | [] |
2. | Budiš David [CZE064179] |
3. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
4. | Janoš Martin [CZE060345] |
5. | Navrátil Martin [CZE030314] |
5. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
7. | Daneš Tomáš [CZE057501] |
7. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
9. | Doubek Dominik [CZE066625] |
9. | Schuster Dominik [CZE056355] |
9. | Žák Marek [CZE058100] |
9. | Polednova Barbora [CZE066679] |
13. | Koky Vladimír [CZE041068] |
13. | Heráková Marcela [CZE059013] |
Tento turnaj nemá přihlášky online