Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.05.2020 |
Název | KD Těmice |
Rozhodčí | Čábelka Jan |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kulturní dům, Těmice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Houdek Tomáš [CZE058857] | |
Ján Radek [CZE055073] | |
Jonák Jan [CZE031127] | |
Kmeťo Kamil [CZE035317] | |
Krejčí Michaela [CZE052159] | |
Kubíska Petr [CZE049704] | |
Marton Milan [CZE064382] | |
Ungermann Petr [CZE016194] | |
Válek Jakub [CZE050583] | |
Válek Tomáš [CZE057582] | |
Vanišová Alena [CZE057583] |
- Houdek Tomáš0
Jonák Jan 0 Houdek Tomáš 1
Jonák Jan 1 Ján Radek 0
Čábelka Jan 0 Jonák Jan 1 Kmeťo Kamil 0 Ján Radek 1
Čábelka Jan 1 Válek Jakub 0 Kmeťo Kamil 1 Kubíska Petr 0
Čábelka Jan 1 Krejčí Michaela 0 Válek Jakub 1 Anděra Lukáš 0 Vanišová Alena 0 Kmeťo Kamil 1 Kubíska Petr 1 Válek Tomáš 0
Volný_los 0 Čábelka Jan 1 Marton Milan 0 Válek Jakub 1 Volný_los 0 Vanišová Alena 1 Kubíska Petr 1 Volný_los 0
Válek Tomáš 1 Volný_los 0 Čábelka Jan 0 Jonák Jan 1 Kmeťo Kamil 1 Marton Milan 0 Válek Jakub 0 Houdek Tomáš 1 Ján Radek 1 Volný_los 0 Anděra Lukáš 1 Vanišová Alena 0 Kubíska Petr 0 Ungermann Petr 1 Krejčí Michaela 1 Volný_los 0
Válek Tomáš 0 Jonák Jan 1 Kmeťo Kamil 0 Houdek Tomáš 1 Ján Radek 1 Anděra Lukáš 0 Ungermann Petr 1 Krejčí Michaela 0
Jonák Jan 0 Houdek Tomáš 1 Ján Radek 0 Ungermann Petr 1
Houdek Tomáš 0 Ungermann Petr 1
Ungermann Petr 0 Houdek Tomáš 1
- Houdek Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Houdek Tomáš [CZE058857] |
2. | Ungermann Petr [CZE016194] |
3. | Jonák Jan [CZE031127] |
4. | Ján Radek [CZE055073] |
5. | Čábelka Jan [CZE005285] |
5. | Kmeťo Kamil [CZE035317] |
7. | Válek Jakub [CZE050583] |
7. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Válek Tomáš [CZE057582] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
13. | Marton Milan [CZE064382] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Houdek Tomáš [CZE058857] |
2. | Ungermann Petr [CZE016194] |
3. | Jonák Jan [CZE031127] |
4. | Ján Radek [CZE055073] |
5. | Čábelka Jan [CZE005285] |
5. | Kmeťo Kamil [CZE035317] |
7. | Válek Jakub [CZE050583] |
7. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Válek Tomáš [CZE057582] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
9. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
13. | Marton Milan [CZE064382] |
Tento turnaj nemá přihlášky online