Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2020 |
Název | Gustkíček - oprava |
Rozhodčí | Škrdla Ladislav |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustliček, Frýdek -Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Grucmanová Eliška [CZE062305] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Marušinec Petr [CZE065813] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Stuchlík Miroslav [CZE062303] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Škrdla Ladislav 0
Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0
Vnenk Rostislav 1 Pokorný Pavel 0 Opěla Robin 1 Kadavý Zdeněk 0
Vnenk Rostislav 1 Gregor Zdenek 0 Marušinec Petr 0 Opěla Robin 1
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0 Brychlec Lukáš 0 Gregor Zdenek 1 Marušinec Petr 1 Grucmanová Eliška 0 Opěla Robin 1 Stuchlík Miroslav 0
Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Marušinec Petr 1 Opěla Robin 1 Volný_los 0
Stuchlík Miroslav 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 0 Miczko Jaroslav 1 Brychlec Lukáš 0 Pokorný Pavel 1 Grucmanová Eliška 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Marušinec Petr 0 Kadavý Zdeněk 1 Opěla Robin 0 Kollár Jan 1 Volný_los 0
Stuchlík Miroslav 0 Miczko Jaroslav 1 Pokorný Pavel 1 Grucmanová Eliška 0 Gregor Zdenek 0 Škrdla Ladislav 1 Kadavý Zdeněk 1 Kollár Jan 0
Miczko Jaroslav 1 Pokorný Pavel 0 Škrdla Ladislav 1 Kadavý Zdeněk 0
Miczko Jaroslav 1 Škrdla Ladislav 0
Miczko Jaroslav 0 Vnenk Rostislav 1
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Marušinec Petr [CZE065813] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Kollár Jan [CZE001028] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
3. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
5. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Marušinec Petr [CZE065813] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Kollár Jan [CZE001028] |
Tento turnaj nemá přihlášky online