Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.05.2020 |
Název | Ranec |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Ranec sportbar, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Mer Tomáš [CZE018073] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Otipka David [CZE063195] | |
Otipka Tomáš [CZE063146] | |
Pokluda David [CZE048550] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Pokluda David0
Vnenk Rostislav 0 Pokluda David 1
Flegr Jan 0 Vnenk Rostislav 1
Otipka Tomáš 0 Flegr Jan 1 Vnenk Rostislav 1 Opěla Robin 0
Otipka Tomáš 1 Kandl Martin 0 Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0
Otipka Tomáš 1 0 Kandl Martin 1 Mer Tomáš 0 Malíková Naděžda 0 Vnenk Rostislav 1 Otipka David 0 Dunaj Milan 1
Volný_los 0 Otipka Tomáš 1 Kandl Martin 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Otipka David 1 Volný_los 0
Bauer Pavel 1 Volný_los 0 Otipka Tomáš 0 Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 1 Kandl Martin 0 Flegr Jan 1 Volný_los 0 Mer Tomáš 1 Volný_los 0 Malíková Naděžda 0 Opěla Robin 1 Pokluda David 1 Otipka David 0 1 Volný_los 0
Bauer Pavel 1 Dunaj Milan 0 Vnenk Rostislav 0 Flegr Jan 1 Mer Tomáš 0 Opěla Robin 1 Pokluda David 1 0
Bauer Pavel 1 Flegr Jan 0 Opěla Robin 0 Pokluda David 1
Bauer Pavel 1 Pokluda David 0
Bauer Pavel 1 Pokluda David 0
- Bauer Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Pokluda David [CZE048550] |
3. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Dunaj Milan [CZE054131] |
9. | [] |
9. | Mer Tomáš [CZE018073] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Pokluda David [CZE048550] |
3. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Otipka Tomáš [CZE063146] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
7. | Dunaj Milan [CZE054131] |
9. | [] |
9. | Mer Tomáš [CZE018073] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Otipka David [CZE063195] |
Tento turnaj nemá přihlášky online