Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.03.2020 |
Název | Lány jednotlivci |
Rozhodčí | Vávra David |
Počet hráčů | 39 |
Typ turnaje | MO Pardubický kraj - jednotl. |
Místo | Lány, Lány |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartušek Ondřej [CZE032974] | |
Bochníček Jiří [CZE025618] | |
Borovanský Karel [CZE003802] | |
Bošek Petr [CZE040849] | |
Čáslavka Petr [CZE051852] | |
Čermák Daniel [CZE062212] | |
Čermák David [CZE046155] | |
Dobšíček Jan [CZE021441] | |
Doležal Petr [CZE054600] | |
Doležal Radek [CZE003583] | |
Havel Jiří [CZE056807] | |
Jelínek Radek [CZE003293] | |
Jirásek Vojtěch [CZE052778] | |
Kočička Václav [CZE025647] | |
Kotek Jakub [CZE056651] | |
Krišťák Petr [CZE062450] | |
Kubalík Jan [CZE063942] | |
Kučera Martin [CZE021751] | |
Kudrna Jaroslav [CZE009429] | |
Mareš Radek [CZE054709] | |
Mihalík David [CZE057834] | |
Motyčka Jiří [CZE005467] | |
Němec Václav [CZE020697] | |
Novák Michal [CZE018655] | |
Pešta Jaroslav [CZE048719] | |
Plítek Ondřej [CZE004207] | |
Popelka Radek [CZE061331] | |
Poulíček Marcel [CZE050570] | |
Razskazov Vojtěch [CZE058304] | |
Suchý Jan [CZE047728] | |
Svoboda Radek [CZE005558] | |
Šenec Radek [CZE000612] | |
Škop František [CZE051527] | |
Šprojcar Lubomír [CZE006081] | |
Štěpánek Radim [CZE030411] | |
Tomiška Jiří [CZE005065] | |
Vašíček Bohuslav [CZE041465] | |
Vávra David [CZE051528] | |
Vokurka Jiří [CZE048707] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Dobšíček Jan [CZE021441] |
2. | Čermák Daniel [CZE062212] |
3. | Motyčka Jiří [CZE005467] |
4. | Plítek Ondřej [CZE004207] |
5. | Borovanský Karel [CZE003802] |
6. | Šenec Radek [CZE000612] |
7. | Kudrna Jaroslav [CZE009429] |
8. | Mihalík David [CZE057834] |
9. | Poulíček Marcel [CZE050570] |
10. | Vávra David [CZE051528] |
11. | Bošek Petr [CZE040849] |
12. | Štěpánek Radim [CZE030411] |
13. | Suchý Jan [CZE047728] |
14. | Krišťák Petr [CZE062450] |
15. | Doležal Petr [CZE054600] |
16. | Kubalík Jan [CZE063942] |
17. | Popelka Radek [CZE061331] |
18. | Kučera Martin [CZE021751] |
19. | Bochníček Jiří [CZE025618] |
20. | Bartušek Ondřej [CZE032974] |
21. | Doležal Radek [CZE003583] |
22. | Havel Jiří [CZE056807] |
23. | Němec Václav [CZE020697] |
24. | Jirásek Vojtěch [CZE052778] |
25. | Mareš Radek [CZE054709] |
26. | Svoboda Radek [CZE005558] |
27. | Šprojcar Lubomír [CZE006081] |
28. | Čáslavka Petr [CZE051852] |
29. | Kotek Jakub [CZE056651] |
30. | Razskazov Vojtěch [CZE058304] |
31. | Čermák David [CZE046155] |
32. | Kočička Václav [CZE025647] |
33. | Vokurka Jiří [CZE048707] |
34. | Novák Michal [CZE018655] |
35. | Jelínek Radek [CZE003293] |
36. | Tomiška Jiří [CZE005065] |
37. | Pešta Jaroslav [CZE048719] |
38. | Škop František [CZE051527] |
39. | Vašíček Bohuslav [CZE041465] |
Tento turnaj nemá přihlášky online