Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.03.2020 |
Název | Pivnice za řekou 501 D.O. |
Rozhodčí | Peřina Ivan |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Pivnice za řekou, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Jelínek Petr [CZE063448] | |
Kopecký Jiří [CZE064056] | |
Kyselová Hana [CZE063003] | |
Mikeš Jan [CZE061534] | |
Mukařovský Petr [CZE013266] | |
Peřina Ivan [CZE061101] | |
Rutar Oldřich [CZE060017] | |
Svěrák Jiří [CZE066454] | |
Štros Ladislav [CZE066379] | |
Todorov Živko [CZE054936] | |
Trmalová Marcela [CZE059211] |
- Mukařovský Petr0
Rutar Oldřich 0 Mukařovský Petr 1
Rutar Oldřich 1 Mikeš Jan 0
Rutar Oldřich 1 Štros Ladislav 0 Peřina Ivan 0 Mikeš Jan 1
Todorov Živko 0 Rutar Oldřich 1 Peřina Ivan 1 0
Trmalová Marcela 0 Todorov Živko 1 Rutar Oldřich 1 Kyselová Hana 0 Peřina Ivan 1 Svěrák Jiří 0 1 Jelínek Petr 0
Volný_los 0 Trmalová Marcela 1 Rutar Oldřich 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Peřina Ivan 1 1 Volný_los 0
Jelínek Petr 1 Volný_los 0 Trmalová Marcela 0 Štros Ladislav 1 Rutar Oldřich 0 Svěrák Jiří 1 Kopecký Jiří 1 Volný_los 0 Kyselová Hana 1 Volný_los 0 Peřina Ivan 0 Mikeš Jan 1 Mukařovský Petr 1 0 Todorov Živko 1 Volný_los 0
Jelínek Petr 0 Štros Ladislav 1 Svěrák Jiří 0 Kopecký Jiří 1 Kyselová Hana 0 Mikeš Jan 1 Mukařovský Petr 1 Todorov Živko 0
Štros Ladislav 0 Kopecký Jiří 1 Mikeš Jan 0 Mukařovský Petr 1
Kopecký Jiří 1 Mukařovský Petr 0
Kopecký Jiří 1 Mukařovský Petr 0
- Kopecký Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopecký Jiří [CZE064056] |
2. | Mukařovský Petr [CZE013266] |
3. | Rutar Oldřich [CZE060017] |
4. | Mikeš Jan [CZE061534] |
5. | Štros Ladislav [CZE066379] |
5. | Peřina Ivan [CZE061101] |
7. | Todorov Živko [CZE054936] |
7. | [] |
9. | Jelínek Petr [CZE063448] |
9. | Svěrák Jiří [CZE066454] |
9. | Kyselová Hana [CZE063003] |
9. | Trmalová Marcela [CZE059211] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kopecký Jiří [CZE064056] |
2. | Mukařovský Petr [CZE013266] |
3. | Rutar Oldřich [CZE060017] |
4. | Mikeš Jan [CZE061534] |
5. | Štros Ladislav [CZE066379] |
5. | Peřina Ivan [CZE061101] |
7. | Todorov Živko [CZE054936] |
7. | [] |
9. | Jelínek Petr [CZE063448] |
9. | Svěrák Jiří [CZE066454] |
9. | Kyselová Hana [CZE063003] |
9. | Trmalová Marcela [CZE059211] |
Tento turnaj nemá přihlášky online