Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.03.2020 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Kovalčík Jaroslav [CZE062241] | |
Kovalčíková Kateřina [CZE062240] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Kropáček Jindřich0
Veleba Květoslav 0 Kropáček Jindřich 1
Veleba Květoslav 1 Živná Andrea 0
Pusch Petr 0 Veleba Květoslav 1 Živná Andrea 1 Obr Jiří 0
Pusch Petr 1 Řeháčková Lucie 0 Živná Andrea 1 Skramušský Josef 0
Šlabjarová Pavla 0 Pusch Petr 1 Šuleková Petra 0 Řeháčková Lucie 1 Marková Jitka 0 Živná Andrea 1 Kolařík Tomáš 0 Skramušský Josef 1
Kovalčík Jaroslav 0 Šlabjarová Pavla 1 Šuleková Petra 1 Šulek Radim 0 Marková Jitka 1 Waldhauserová Naděžda 0 Kovalčíková Kateřina 0 Kolařík Tomáš 1
Skramušský Josef 1 Kovalčík Jaroslav 0 Veleba Květoslav 1 Šlabjarová Pavla 0 Šuleková Petra 0 Živná Andrea 1 Kropáček Jindřich 1 Šulek Radim 0 Obr Jiří 1 Marková Jitka 0 Řeháčková Lucie 1 Waldhauserová Naděžda 0 Kovalčíková Kateřina 0 Pusch Petr 1 Malár David 1 Kolařík Tomáš 0
Skramušský Josef 0 Veleba Květoslav 1 Živná Andrea 0 Kropáček Jindřich 1 Obr Jiří 1 Řeháčková Lucie 0 Pusch Petr 0 Malár David 1
Veleba Květoslav 0 Kropáček Jindřich 1 Obr Jiří 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 0 Malár David 1
Malár David 1 Kropáček Jindřich 0
- Malár David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
3. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
4. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Obr Jiří [CZE008209] |
7. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Šuleková Petra [CZE065410] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Kovalčík Jaroslav [CZE062241] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Kovalčíková Kateřina [CZE062240] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
3. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
4. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Pusch Petr [CZE054940] |
5. | Obr Jiří [CZE008209] |
7. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
7. | Skramušský Josef [CZE026992] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Šuleková Petra [CZE065410] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Kovalčík Jaroslav [CZE062241] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
13. | Kovalčíková Kateřina [CZE062240] |
Tento turnaj nemá přihlášky online