Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.03.2019
Názevdamska jizda special
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů11
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Goldmann Petr [CZE040773]
Horká Alena [CZE053232]
Horká Pavlína [CZE060948]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Sejkorová Irena [CZE038393]
Srnková Naděžda [CZE005113]
Szelke Nikola [CZE058238]
Szelke Oskar [CZE056513]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
  •  Bedlivý Pavel0
  • Bedlivý Pavel1
    Szelke Oskar0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Horká Alena0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Sejkorová Irena0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Horká Alena1
    Szelke Nikola0
  •  
  • Sejkorová Irena1
    Kejzlar Pavel0
  •  
  • Horká Alena1
    Horká Pavlína0
  •  
  • Volný_los0
    Szelke Nikola1
  •  
  • Sejkorová Irena1
    Srnková Naděžda0
  •  
  • Illner Antonín0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Horká Alena1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Sejkorová Irena1
  •  
  • Illner Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Horká Alena0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Srnková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Sejkorová Irena0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Korda Milan1
    Illner Antonín0
  •  
  • Horká Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Szelke Oskar1
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Srnková Naděžda0
  •  
  • Szelke Nikola0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Korda Milan1
    Horká Pavlína0
  •  
  • Szelke Oskar0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Goldmann Petr0
    Korda Milan1
  •  
  • Szelke Oskar0
    Korda Milan1
  •  
  • Korda Milan1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  •  Korda Milan0
#Hráč nebo pár
1.Korda Milan [CZE041275]
2.Bedlivý Pavel [CZE004877]
3.Szelke Oskar [CZE056513]
4.Goldmann Petr [CZE040773]
5.Horká Alena [CZE053232]
5.Sejkorová Irena [CZE038393]
7.Szelke Nikola [CZE058238]
7.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Horká Pavlína [CZE060948]
9.Srnková Naděžda [CZE005113]
9.Illner Antonín [CZE061377]
#Hráč nebo pár
1.Korda Milan [CZE041275]
2.Bedlivý Pavel [CZE004877]
3.Szelke Oskar [CZE056513]
4.Goldmann Petr [CZE040773]
5.Horká Alena [CZE053232]
5.Sejkorová Irena [CZE038393]
7.Szelke Nikola [CZE058238]
7.Kejzlar Pavel [CZE045021]
9.Horká Pavlína [CZE060948]
9.Srnková Naděžda [CZE005113]
9.Illner Antonín [CZE061377]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz