Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.02.2020 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Dolejší Dana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Most Fénix |
Místo | Fénix, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bruha Pavel [CZE037815] | |
Bruha Petr [CZE040291] | |
Bruhová Kateřina [CZE040292] | |
Čarneg Karel [CZE040139] | |
Dolejší Dana [CZE003188] | |
Glogovský František st. [CZE001488] | |
Chlupáč Jiří [CZE037814] | |
Jareš Michael [CZE055697] | |
Klaban Tomáš [CZE001323] | |
Rubáš Pavel [CZE040113] |
- Bruha Petr0
Bruha Petr 1 Čarneg Karel 0
Bruha Petr 1 Klaban Tomáš 0
Rubáš Pavel 0 Bruha Petr 1 Bruhová Kateřina 0 Klaban Tomáš 1
Rubáš Pavel 1 Jareš Michael 0 Bruha Pavel 0 Bruhová Kateřina 1
Rubáš Pavel 1 Dolejší Dana 0 Volný_los 0 Jareš Michael 1 Volný_los 0 Bruha Pavel 1 Glogovský František st. 0 Bruhová Kateřina 1
Volný_los 0 Rubáš Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Glogovský František st. 1 Volný_los 0
Bruhová Kateřina 1 Volný_los 0 Rubáš Pavel 0 Bruha Petr 1 Bruha Pavel 1 Volný_los 0 Chlupáč Jiří 1 Volný_los 0 Jareš Michael 1 Volný_los 0 Klaban Tomáš 1 Volný_los 0 Glogovský František st. 0 Čarneg Karel 1 Dolejší Dana 1 Volný_los 0
Bruhová Kateřina 0 Bruha Petr 1 Bruha Pavel 0 Chlupáč Jiří 1 Jareš Michael 0 Klaban Tomáš 1 Čarneg Karel 1 Dolejší Dana 0
Bruha Petr 0 Chlupáč Jiří 1 Klaban Tomáš 0 Čarneg Karel 1
Chlupáč Jiří 1 Čarneg Karel 0
Chlupáč Jiří 0 Bruha Petr 1
- Bruha Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
3. | Čarneg Karel [CZE040139] |
4. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
5. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
5. | Bruhová Kateřina [CZE040292] |
7. | Jareš Michael [CZE055697] |
7. | Bruha Pavel [CZE037815] |
9. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
3. | Čarneg Karel [CZE040139] |
4. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
5. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
5. | Bruhová Kateřina [CZE040292] |
7. | Jareš Michael [CZE055697] |
7. | Bruha Pavel [CZE037815] |
9. | Glogovský František st. [CZE001488] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
Tento turnaj nemá přihlášky online