Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.02.2020 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Korbel 2, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Berušky (GAC) [HOST_76] | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Čapík Jan [CZE009757] | |
Hanuš Tomáš [CZE027384] | |
Hrubý Štěpán [CZE042864] | |
Klošová Kateřina [CZE066979] | |
Kozák Jiří [CZE024789] | |
Kraus Karel [CZE043131] | |
Minařík Jiří [CZE017519] | |
Semencová Jana [CZE026980] | |
Sosnovec Michal [CZE065447] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Šejirman Robert [CZE054560] | |
Vlček Michal [CZE043127] | |
Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
- Vlček Michal0
Cibulka Ondřej 0 Vlček Michal 2
Minařík Jiří 1 Cibulka Ondřej 2
Minařík Jiří 2 Kozák Jiří 1 Hrubý Štěpán 1 Cibulka Ondřej 2
Minařík Jiří 2 Hanuš Tomáš 1 Kraus Karel 1 Hrubý Štěpán 2
Minařík Jiří 2 Strnad Michal 0 Semencová Jana 0 Hanuš Tomáš 2 Kraus Karel 2 Šejirman Robert 1 Hrubý Štěpán 2 Klošová Kateřina 0
Volný_los 0 Minařík Jiří 1 Semencová Jana 2 Čapík Jan 1 Berušky (GAC) 1 Kraus Karel 2 Hrubý Štěpán 2 Žebrowská Kateřina 0
Klošová Kateřina 1 Volný_los 0 Minařík Jiří 1 Vlček Michal 2 Semencová Jana 1 Kozák Jiří 2 Šejirman Robert 2 Čapík Jan 1 Sosnovec Michal 2 Berušky (GAC) 0 Kraus Karel 1 Hanuš Tomáš 2 Cibulka Ondřej 2 Hrubý Štěpán 1 Strnad Michal 2 Žebrowská Kateřina 0
Klošová Kateřina 0 Vlček Michal 2 Kozák Jiří 2 Šejirman Robert 1 Sosnovec Michal 2 Hanuš Tomáš 0 Cibulka Ondřej 2 Strnad Michal 0
Vlček Michal 2 Kozák Jiří 0 Sosnovec Michal 2 Cibulka Ondřej 0
Vlček Michal 1 Sosnovec Michal 2
Sosnovec Michal 0 Vlček Michal 3
- Vlček Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vlček Michal [CZE043127] |
2. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
3. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
4. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Kozák Jiří [CZE024789] |
5. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
7. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
7. | Kraus Karel [CZE043131] |
9. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
9. | Klošová Kateřina [CZE066979] |
13. | Čapík Jan [CZE009757] |
13. | Berušky (GAC) [HOST_76] |
13. | Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vlček Michal [CZE043127] |
2. | Sosnovec Michal [CZE065447] |
3. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
4. | Minařík Jiří [CZE017519] |
5. | Kozák Jiří [CZE024789] |
5. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
7. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
7. | Kraus Karel [CZE043131] |
9. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Semencová Jana [CZE026980] |
9. | Šejirman Robert [CZE054560] |
9. | Klošová Kateřina [CZE066979] |
13. | Čapík Jan [CZE009757] |
13. | Berušky (GAC) [HOST_76] |
13. | Žebrowská Kateřina [CZE057119] |
Tento turnaj nemá přihlášky online