Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.02.2020 |
Název | 501Do |
Rozhodčí | Schuster Dominik |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Buldoc Cup Moravská Třebová |
Místo | Na Růžku , Moravská Třebová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bádal Ludvík [CZE055567] | |
Budiš David [CZE064179] | |
Doubek Dominik [CZE066625] | |
Fečo Štefan [CZE041021] | |
Grepl Lubomír [CZE037013] | |
Hlubinka Petr [CZE019750] | |
Poledno František [CZE042752] | |
Procházka Vít [CZE030321] | |
Rédová Kateřina [CZE064178] | |
Schuster Dominik [CZE056355] | |
Žák Marek [CZE058100] |
- Poledno František0
Budiš David 0 Poledno František 1
Budiš David 1 Bádal Ludvík 0
Budiš David 1 Grepl Lubomír 0 Fečo Štefan 0 Bádal Ludvík 1
Budiš David 1 Procházka Vít 0 Žák Marek 0 Fečo Štefan 1
Rédová Kateřina 0 Budiš David 1 Volný_los 0 Procházka Vít 1 Žák Marek 1 Schuster Dominik 0 Fečo Štefan 1 Doubek Dominik 0
Volný_los 0 Rédová Kateřina 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Žák Marek 1 Fečo Štefan 1 Volný_los 0
Doubek Dominik 1 Volný_los 0 Rédová Kateřina 0 Poledno František 1 Grepl Lubomír 1 Volný_los 0 Schuster Dominik 1 Volný_los 0 Bádal Ludvík 1 Volný_los 0 Žák Marek 0 Procházka Vít 1 Budiš David 1 Fečo Štefan 0 Hlubinka Petr 1 Volný_los 0
Doubek Dominik 0 Poledno František 1 Grepl Lubomír 1 Schuster Dominik 0 Bádal Ludvík 1 Procházka Vít 0 Budiš David 0 Hlubinka Petr 1
Poledno František 1 Grepl Lubomír 0 Bádal Ludvík 0 Hlubinka Petr 1
Poledno František 0 Hlubinka Petr 1
Hlubinka Petr 1 Poledno František 0
- Hlubinka Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
2. | Poledno František [CZE042752] |
3. | Budiš David [CZE064179] |
4. | Bádal Ludvík [CZE055567] |
5. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
5. | Fečo Štefan [CZE041021] |
7. | Procházka Vít [CZE030321] |
7. | Žák Marek [CZE058100] |
9. | Doubek Dominik [CZE066625] |
9. | Schuster Dominik [CZE056355] |
9. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hlubinka Petr [CZE019750] |
2. | Poledno František [CZE042752] |
3. | Budiš David [CZE064179] |
4. | Bádal Ludvík [CZE055567] |
5. | Grepl Lubomír [CZE037013] |
5. | Fečo Štefan [CZE041021] |
7. | Procházka Vít [CZE030321] |
7. | Žák Marek [CZE058100] |
9. | Doubek Dominik [CZE066625] |
9. | Schuster Dominik [CZE056355] |
9. | Rédová Kateřina [CZE064178] |
Tento turnaj nemá přihlášky online