Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.02.2020 |
Název | jednotlivci 501 DKO |
Rozhodčí | Pavlát Radek |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Chrpa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bába Pavel [CZE057235] | |
Bárta Daniel [CZE010414] | |
Brodecký Adam [CZE061382] | |
Hrabák Šimon [CZE059647] | |
Jindra Tomáš [CZE004175] | |
Keyzlar Michal [CZE063952] | |
Klumpar František [CZE027619] | |
Korbel Tomáš [CZE061515] | |
Krejčí Jan [CZE066936] | |
Možný Michael [CZE050357] | |
Pavlát Radek [CZE045641] | |
Pavliňák Jakub [CZE056310] | |
Pecha Ondřej [CZE044177] | |
Polanský Jiří [CZE003713] | |
Přibil Anatolij [CZE006022] | |
Roubalová Lucie [CZE033944] | |
Salwender Martin [CZE053875] | |
Sloup Vlastimil [CZE047983] | |
Strbáček Stanislav [CZE000369] | |
Švorcová Zuzana [CZE062930] | |
Ungerová Kristýna [CZE058822] | |
Velemínský Adam [CZE056246] |
- Možný Michael0
Polanský Jiří 0 Možný Michael 1
Bába Pavel 0 Polanský Jiří 1
Bába Pavel 1 Roubalová Lucie 0 Polanský Jiří 1 Strbáček Stanislav 0
Pavlát Radek 0 Bába Pavel 1 Hrabák Šimon 0 Polanský Jiří 1
Salwender Martin 0 Pavlát Radek 1 Bába Pavel 1 Velemínský Adam 0 Hrabák Šimon 1 Jindra Tomáš 0 Polanský Jiří 1 Bárta Daniel 0
Salwender Martin 1 Ungerová Kristýna 0 Bába Pavel 1 Keyzlar Michal 0 Korbel Tomáš 0 Hrabák Šimon 1 Brodecký Adam 0 Polanský Jiří 1
Salwender Martin 1 Klumpar František 0 Volný_los 0 Ungerová Kristýna 1 Přibil Anatolij 0 Bába Pavel 1 Sloup Vlastimil 0 Keyzlar Michal 1 Švorcová Zuzana 0 Korbel Tomáš 1 Krejčí Jan 0 Hrabák Šimon 1 Volný_los 0 Brodecký Adam 1 Pavliňák Jakub 0 Polanský Jiří 1
Volný_los 0 Salwender Martin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Přibil Anatolij 1 Sloup Vlastimil 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Švorcová Zuzana 1 Krejčí Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Pavliňák Jakub 1 Volný_los 0
Velemínský Adam 1 Volný_los 0 Salwender Martin 0 Polanský Jiří 1 Strbáček Stanislav 1 Volný_los 0 Brodecký Adam 1 Volný_los 0 Hrabák Šimon 1 Volný_los 0 Pecha Ondřej 1 Přibil Anatolij 0 Sloup Vlastimil 0 Pavlát Radek 1 Korbel Tomáš 1 Volný_los 0 Bárta Daniel 1 Volný_los 0 Keyzlar Michal 1 Švorcová Zuzana 0 Krejčí Jan 0 Možný Michael 1 Bába Pavel 1 Volný_los 0 Jindra Tomáš 1 Volný_los 0 Ungerová Kristýna 1 Volný_los 0 Pavliňák Jakub 0 Klumpar František 1 Roubalová Lucie 1 Volný_los 0
Velemínský Adam 1 Polanský Jiří 0 Strbáček Stanislav 1 Brodecký Adam 0 Hrabák Šimon 0 Pecha Ondřej 1 Pavlát Radek 1 Korbel Tomáš 0 Bárta Daniel 1 Keyzlar Michal 0 Možný Michael 1 Bába Pavel 0 Jindra Tomáš 1 Ungerová Kristýna 0 Klumpar František 0 Roubalová Lucie 1
Velemínský Adam 0 Strbáček Stanislav 1 Pecha Ondřej 1 Pavlát Radek 0 Bárta Daniel 0 Možný Michael 1 Jindra Tomáš 0 Roubalová Lucie 1
Strbáček Stanislav 0 Pecha Ondřej 1 Možný Michael 1 Roubalová Lucie 0
Pecha Ondřej 1 Možný Michael 0
Pecha Ondřej 1 Možný Michael 0
- Pecha Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
2. | Možný Michael [CZE050357] |
3. | Polanský Jiří [CZE003713] |
4. | Bába Pavel [CZE057235] |
5. | Roubalová Lucie [CZE033944] |
5. | Strbáček Stanislav [CZE000369] |
7. | Pavlát Radek [CZE045641] |
7. | Hrabák Šimon [CZE059647] |
9. | Bárta Daniel [CZE010414] |
9. | Jindra Tomáš [CZE004175] |
9. | Velemínský Adam [CZE056246] |
9. | Salwender Martin [CZE053875] |
13. | Brodecký Adam [CZE061382] |
13. | Korbel Tomáš [CZE061515] |
13. | Keyzlar Michal [CZE063952] |
13. | Ungerová Kristýna [CZE058822] |
17. | Pavliňák Jakub [CZE056310] |
17. | Krejčí Jan [CZE066936] |
17. | Švorcová Zuzana [CZE062930] |
17. | Sloup Vlastimil [CZE047983] |
17. | Přibil Anatolij [CZE006022] |
17. | Klumpar František [CZE027619] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
2. | Možný Michael [CZE050357] |
3. | Polanský Jiří [CZE003713] |
4. | Bába Pavel [CZE057235] |
5. | Roubalová Lucie [CZE033944] |
5. | Strbáček Stanislav [CZE000369] |
7. | Pavlát Radek [CZE045641] |
7. | Hrabák Šimon [CZE059647] |
9. | Bárta Daniel [CZE010414] |
9. | Jindra Tomáš [CZE004175] |
9. | Velemínský Adam [CZE056246] |
9. | Salwender Martin [CZE053875] |
13. | Brodecký Adam [CZE061382] |
13. | Korbel Tomáš [CZE061515] |
13. | Keyzlar Michal [CZE063952] |
13. | Ungerová Kristýna [CZE058822] |
17. | Pavliňák Jakub [CZE056310] |
17. | Krejčí Jan [CZE066936] |
17. | Švorcová Zuzana [CZE062930] |
17. | Sloup Vlastimil [CZE047983] |
17. | Přibil Anatolij [CZE006022] |
17. | Klumpar František [CZE027619] |
Tento turnaj nemá přihlášky online